SPAR na targach i konferencji

SPAR targi

fot. SPAR

Zbliżające się coraz większymi krokami otwarcie 100 sklepu SPAR było okazją do podsumowania działalności sieci i przedstawienia perspektyw rozwoju na najbliższe lata. Odbyło się to podczas konferencji zorganizowanej w hotelu Gołębiewski.

Wszyscy prelegenci byli zgodni co do tego, że przyjęty plan rozwoju sieci SPAR był krokiem w dobrym kierunku. Potwierdzeniem tego jest nie tylko rekordowa liczba sklepów, które zostaną otwarte w tym roku, ale również ich rosnąca rentowność.

Ten dynamiczny rozwój był możliwy przede wszystkim dzięki połączeniu z Grupą Kapitałową Bać – Pol. To był główny sygnał do zintensyfikowania działań nad zdobyciem silnej pozycji na rynku.

– mówił prezes SPAR Polska Wojciech Bystroń.

Zadowolenia ze współpracy nie krył również Prezes Zarządu Bać – Pol S.A. Leszek Bać, który podkreślił korzyści płynące ze współpracy z siecią o międzynarodowej renomie i znakomitych perspektywach rozwoju.

Wśród zadań, które będą realizowane w najbliższym czasie, mocno zaakcentowano wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko podniosą komfort zakupów, ale również są rozwiązaniami interesującymi dla franczyzobiorców.

Chcemy jak najbardziej wykorzystać możliwości jakie niosą ze sobą najnowsze technologie. Dlatego będziemy pracować nad wprowadzeniem w naszych placówkach samoobsługowych kas, zamierzamy uruchomić radio internetowe i umożliwić klientom dokonywanie zakupów przez internet. Jestem przekonany, że takie działania umocnią naszą pozycję na rynku.

– wyjaśniał wiceprezes SPAR Polska Andrzej Figiel.

Konferencję w Wiśle poprzedził udział sieci SPAR w zorganizowanych przez Bać – Pol  targach w Chorzowie. Wzięło w nich udział blisko 100 producentów i ponad 2.000 klientów detalicznych z obszaru Śląska i Małopolski Na stoisku sieci usytuowanym przy głównej alei prezentowano produkty marki własnej SPAR oraz produkty SPAR International, które sieć zamierza wprowadzić do swojej oferty w Polsce.

Stoisko cieszyło się dużym powodzeniem nie tylko dlatego, że posiadało świetną lokalizację i charakterystyczną, rzucającą się w oczy kolorystykę. Zainteresowanie wzbudzały przede wszystkim produkty marki własnej a wiele osób pytało o warunki współpracy z naszą siecią. Myślę, że wśród osób, które gościliśmy u siebie jest wielu naszych potencjalnych franczyzobiorców.

– mówi Marzena Wilk, Kierownik Rozwoju Sieci SPAR.

SPAR

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.