Fix Knorr – soczysty kurczak z patelni z torebkami do smażenia Jana Niezbędnego!

Kurczak z patelnki z papryka i rozmarynem

fot. Knorr

Smażenie na patelni z wykorzystaniem tłuszczu jest niezdrowe, a potrawy przygotowane w ten sposób są niestety bardzo kaloryczne. Aby nie rezygnować z ulubionych kotletów,  a przy tym nadać im niepowtarzalny smak i ograniczyć kalorie, warto wypróbować nowość, która pojawiła się na rynku – Knorr FIX soczysty kurczak z patelni z torebkami do smażenia Jana Niezbędnego!

Smażenie na patelni jest najszybszą, ale niezdrową metodą przyrządzania mięsa. Do smażenia kotletów często wykorzystujemy tłuszcz pochodzenia zwierzęcego, podnoszący poziom cholesterolu we krwi. W trakcie smażenia patelnia rozgrzewa się do bardzo wysokiej temperatury, a potrawa wchłaniając spalony tłuszcz staje się nie tylko bardzo kaloryczna, ale także ciężkostrawna. Jeśli zdecydujemy się na usmażenie kurczaka bez panierki, tylko w marynacie z ziół, przyprawy przypalą się i większość pozostanie na patelni, a mięso będzie suche i twarde. Aby zachowało soczystość i aromat przypraw, trzeba je panierować w mące, jajku i tartej bułce, co niestety znacząco zwiększa wchłanianie tłuszczu i ilość kalorii. Bez względu na to, w jaki sposób smażymy mięso, musimy uporać się z brudną, często przypaloną patelnią oraz śladami po pryskającym na kuchenkę oleju.

Kurczak z patelni w ziołach z cytrynową nutą

fot. Knorr

Innowacyjnym rozwiązaniem, które sprawi, że będziemy mogli szybko przygotowywać smaczne i zdrowe posiłki, są papierowe torebki Jana Niezbędnego dołączone do przypraw Knorr – FIX soczysty kurczak z patelni. Papierowe torebki do smażenia na patelni dają gwarancję przygotowania kruchego, soczystego i aromatycznego mięsa. Przygotowanie potrawy jest bardzo proste: umytą i lekko rozbitą tłuczkiem pierś kurczaka należy obtoczyć przyprawą wymieszaną z olejem, włożyć do torebki i usmażyć z obu stron na suchej patelni.  Smażąc kurczaka w papierowej torebce mamy pewność, że mięso smaży się we własnym sosie, z niewielkim dodatkiem oleju, a gotowa potrawa będzie smaczna i soczysta. Zaletą używania FIXów soczysty kurczak z patelni Knorr i Jan Niezbędny jest również fakt, że wszystkie przyprawy, których użyjemy do przyprawienia mięsa, zostaną na potrawie a nie na patelni.

Knorr FIX soczysty kurczak z patelni jest dostępny w dwóch wariantach smakowych – w ziołach z cytrynową nutą oraz z papryką i rozmarynem. W zależności od naszych upodobań smakowych możemy do potrawy dodać taką ilość przyprawy, jaką chcemy. Torebka daje także nowe możliwości – możemy w niej smażyć nie tylko mięso, ale również ryby czy warzywa.

Dostępne produkty:

Knorr Fix soczysty kurczak z patelni w ziołach z cytrynową nutą

W opakowaniu: 5 torebek do smażenia + 25 g. przypraw
Cena: ok. 3 zł


Knorr Fix soczysty kurczak z patelni z papryką i rozmarynem

W opakowaniu: 5 torebek do smażenia + 25 g. przypraw
Cena: ok. 3 zł

Jan Niezbędny / Knorr

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.