Herbata na Dzień Dobry i Herbata na Dobry Wieczór

IRVING prezentuje pierwsze w Polsce herbaty, dedykowane konkretnym porom dnia i związanym z tymi porami kobiecym potrzebom – pobudzającą Herbatę Na Dzień Dobry i wyciszającą Herbatę na Dobry Wieczór.

Z myślą o kobietach i ich zmieniających się w ciągu dnia potrzebach IRVING przygotował rewolucyjną linię herbat, których koncepcja oparta jest o dwie ważne potrzeby, pojawiające się w ciągu dnia – porannego pobudzenia i wieczornego wyciszenia.

Do wprowadzenia nowych produktów zainspirowały nas same konsumentki. Podczas badań konsumenckich, które przeprowadziliśmy, wielokrotnie słyszeliśmy od respondentek, że rano piją herbatę dla energii, często zamiast kawy, a wieczorem popijając herbatę relaksują się. Wierzymy, że wymagające, coraz bardziej świadome konsumentki docenią skomponowane specjalnie z myślą o kobiecych potrzebach Herbaty IRVING na Dzień Dobry i Na Dobry Wieczór.

– mówi Anna Piątkowska-Wełyczko, PR Manager IRVING.

Kobiecy charakter nowych produktów IRVING podkreślają eleganckie opakowania, utrzymane w modnej, czarno-białej kolorystyce. Kontrastowy design nowych produktów IRVING symbolizuje pory dnia, którym herbaty są dedykowane. Minimalistyczna, nowoczesna grafika i typografia na froncie opakowań stanowią kompendium wiedzy o przeznaczeniu poszczególnych wariantów.

Prezentacja produktów:

Irving na Dzień Dobry

fot. Irving

Herbata IRVING na Dzień Dobry to pobudzająca, 100% czarna herbata cejlońska o intensywnym smaku i bogatym aromacie. Jest doskonała na energetyczny poranek. Dzięki naturalnej zawartości teiny i teaniny pobudza i wspomaga koncentrację. To klasyka najlepszej herbaty w nowym, oryginalnym wydaniu, która idealnie komponuje się ze śniadaniem.

Opakowanie zawiera 50 torebek herbaty.
Rekomendowana cena na półce: 10,99 PLN.

Irving na Dobry Wieczór

fot. Irving

Herbata IRVING na Dobry Wieczór to delikatna, wyciszająca, herbata czarna, doskonała na wieczorną chwilę relaksu. Zmysłowe nuty egzotycznej bergamoty i wytwornego marcepanu rozpieszczają smakiem i aromatem. To wyjątkowa kompozycja na pyszne zakończenie pełnego wrażeń dnia. Idealnie sprawdza się podczas wieczornego leniuchowania z filmem lub książką.

Opakowanie zawiera 50 torebek herbaty.
Rekomendowana cena na półce: 10,99 PLN.

Irving

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.