Soczysty i świeży smak: Dżem niskosłodzony pomarańcza z ananasem i limonką marki Owocowa Rozkosz

Dżem Owocowa Rozkosz - pomarańcza ananas limonka

fot. Scandic Food

Owocowa Rozkosz – marka firmy Scandic Food, specjalizująca się w wytwarzaniu owocowych pyszności, zachęca dzisiaj do nietypowego podejścia do tradycyjnego dżemu. Oto bowiem na sklepowych półkach znaleźć można nowość – Pomarańczę z ananasem i limonką: niskosłodzony dżem, który na zawsze zmieni podejście do klasycznej kanapki na słodko.

Idealna konsystencja i najwyższa jakość owoców, z jakich został wytworzony ten dżem to niewątpliwe zalety, jednak nawet one bledną przy niezwykłym smaku tego produktu. Połączenie świeżości limonki ze słodkim aromatem ananasa, wzbogacone soczystością pomarańczy, pozwala każdy posiłek zmienić niemal w królewską ucztę. Dodatkowo dżem Owocowa Rozkosz jest niskosłodzony, dlatego nawet osoby liczące kalorie nie muszą z niego rezygnować.

Poza oczywistym zastosowaniem dżemu do kanapek, można używać go także do gofrów, wzbogacić nim desery lodowe, ciasta oraz naleśniki. Za każdym razem będzie smakował wyśmienicie.

Dżemy Owocowa Rozkosz dostępne są w gramaturze 280g, stylowych słoiczkach, a poznać je można po estetycznych etykietkach oraz – oczywiście – atrakcyjnej cenie.

*Owocowa Rozkosz to najpopularniejsza linia dżemów odznaczona w 2008 roku prestiżową nagrodą PRODUKTU ROKU w kategorii innowacje. Wcześniej dżemy tej marki zostały uhonorowane Konsumenckim Znakiem Jakości Q.

Masa: 280 g
Cena: ok. 4,50 zł

Scandic Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.