Wiśnie w sosie własn​ym marki Streamline

Streamline Fruit Filling Cherry 500g Scandic Food

fot. Scandic Food

Nie zawsze mamy możliwość zjedzenia własnoręcznie zebranych owoców z sadu, natomiast te, które możemy kupić na lokalnych bazarach czy targach, są często niezwykle drogie. Nie musimy jednak rezygnować z rozsmakowywania się w świeżych, dorodnych płodach natury.

Soczyste i smakowite owoce znajdziemy teraz w nowości wprowadzonej na rynek przez markę Streamline. Wiśnie w sosie własnym Streamline to zamknięte w wygodnym kartoniku, dorodne owoce, które sprawdzą się zarówno jako dodatek do dań ciepłych, jak i zimnych. Łatwość przygotowania czyni z nich idealny produkt do przyrządzania różnorodnych potraw. Można nimi nadziewać naleśniki, pierożki lub rogaliki.

Będą świetne także do gofrów, lodów i sorbetów, a nawet do klasycznych dań, jak ryż lub makaron na słodko. Za każdym razem będą smakować wyśmienicie, nie musimy się też martwić o kłopotliwe drylowanie – wiśnie pozbawione są już pestek. Warto podkreślić, że można je zapiekać w cieście, wyczarowując w ten sposób aromatyczne babeczki i wyśmienite tarty.

100 g Wiśni w sosie własnym marki Streamline przyrządzonych jest z 50 g świeżych, dojrzałych owoców, które po zamknięciu w szczelnym opakowaniu zachowują pełnię smaku i aromatu. Dodatkowo, wygodny kartonik ułatwia dozowanie produktu, który trafi dokładnie tam, gdzie zaplanujemy.

Masa: 500 g
Cena: ok 5 zł

Scandic Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.