Chrupiące plasterki marchwi o smaku papryki od Crispy Natural

Marchew - papryka Crispy Natural

fot. Crispy Natural

W stolicy mody, miłości i piękna – Paryżu nazywają ją jednym z najtańszych i najlepszych naturalnych kosmetyków. O kim mowa? O marchewce.

Szczególnie docenią ją Panie, które uwielbiają efekty promieni słonecznych na swojej skórze. Karoten, którego w marchwi jest dużo powoduje, że skóra nabiera żywszego koloru. Efekt jest podobny do delikatnej naturalnej opalenizny i co bardzo ważne, możemy się nim cieszyć przez cały rok. Marchew wspomaga także przemianę materii, więc powinna być uwzględniona w diecie każdego, kto dba o swoją wagę. Do tego znakomicie wzmacnia włosy i paznokcie. Zawiera również potas, który zapewnia jędrność skóry. Czyli możemy ją nazywać przyjaciółką piękna i młodości.

Trudno wymienić wszystkie choroby, w których profilaktyce jedzenie marchwi jest wskazane. Powszechnie uważa się, że powinny polubić ją osoby obciążone ryzykiem wystąpienia cukrzycy, chorób nowotworowych oraz z kłopotami trawiennymi. Marchew obniża poziom cholesterolu we krwi, ma  działanie przeciwmiażdżycowe i pozytywnie wpływa na wzrok, dlatego jest polecana osobom, które wiele godzin spędzają przed komputerem.

Marchew jest źródłem witamin z grupy B, K, C, zawiera prowitaminę A oraz wiele składników mineralnych. Więc do tego, że warto ją często jeść, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Ale przecież to nie jedyne jej zalety, marchew ma także bogate walory smakowe.

Możemy chrupać ją bez dodatków, ale też świetnie pasuje do różnych potraw. W szczególności do sałatek, w których daje się łączyć w nieograniczonych smakowo kompozycjach. W wersji świeżej i gotowanej, albo – suszonej jako chrupiące plasterki Crispy Natural.

Crispy Natural to suszone plasterki marchwi wzbogacone mieszanką przypraw o smaku papryki, które nadają jej nieco ostrzejszy smak, czyniąc bardziej wyrazistą i nieco pikantną. Produkt o wysokiej zawartości błonnika pokarmowego i niskiej zawartości tłuszczu. Smaczna, chrupiąca przekąska bez smażenia i pieczenia, wolna od glutenu.

Crispy Natural

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.