Nowe centrum dystrybucyjne Bać-Pol

Leszek Bać

fot. BAĆ-POL

Grupa Kapitałowa Bać-Pol uruchamia nowe centrum dystrybucyjne na Śląsku. Inwestycja pozwoli na jeszcze efektywniejsza obsługę dotychczasowych klientów firmy oraz pozwoli na dynamiczny rozwój firmy w tym regionie.

Nowe centrum dystrybucyjne mieści się niedaleko Katowic. W zasięgu jego działania znajdą się zarówno niezależne sklepy detaliczne, jak i sieci zrzeszone w ramach Grupy m.in.: SPAR.

Przyjęta przez nas strategia rozwoju zakłada sukcesywne uruchamianie nowoczesnych centrów dystrybucyjnych. Wiemy , że chcąc skutecznie konkurować na rynku, musimy nieustannie się rozwijać.  Oczywiście podejmując decyzje inwestycyjne dbamy o rentowność firmy. Ci, którzy tego nie robią – przykład BOMI – są dziś szczególnie zagrożeni.

 mówi Leszek Bać, Prezes Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Jak podkreśla Leszek Bać, GK Bać-Pol chce rozwijać się także poprzez akwizycje.

Mamy dobrą płynność finansową i dobre zyski, cieszymy się wysoką wiarygodnością w bankach a to powoduje, że nie mamy problemów z pozyskaniem finansowania na nasze potencjalne projekty akwizycyjne. Będziemy zatem aktywnie uczestniczyć w procesach zachodzących na rynku, zwiększając skalę działalności GK Bać-Pol.

Grupa Kapitałowa Bać-Pol, jest jednym z największych dystrybutorów produktów FMCG w Polsce. W skład Grupy wchodzą spółki Bać-Pol, Marspol, Sezam Śrem, Janików&Wim, oraz trzy spółki detaliczne SPAR, Słoneczko oraz Bać-Pol Detal.

Firma jest czołowym dystrybutorem m.in.:  Unilevera, Hochland, Kruszwica, SM Gostyń, Mokate, Mlekpol,  Grajewo, Food Care , Hortex, Agros i Bielmar.

Bać-Pol

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.