Limmi – naturalny sok z cytryn sycylijskich

Limmi cytryna 200 ml

fot. Index Food

Do czego w kuchni potrzebna nam jest cytryna? Do szczęścia oczywiście! Sok z cytryny jest powszechnie używanym dodatkiem i przyprawą, wspaniale uzupełniając smak pierwszych i drugich dań, deserów i napojów. Czy istnieje bardziej orzeźwiający napój niż woda z cytryną, lodem i miętą?

Czy coś rozgrzewa bardziej, niż herbata z miodem i cytryną? Co komponuje się lepiej z rybami i owocami morza, jeśli nie właśnie kwaskowaty, prawdziwy smak tych żółciutkich owoców? Mając soki Limmi masz zawsze pod ręką gotowy sok ze świeżych cytryn, gotowy do użycia w każdej chwili, gdy tylko przyjdzie Ci na to ochota. Sok ten wyciśnięto z najlepszych cytryn sycylijskich, wybranych i zebranych w odpowiednim momencie dojrzałości, w okresie od stycznia do czerwca, kiedy to jakość owoców jest najlepsza. W wygodnej, plastikowej butelce umieszczono specjalny zbiorniczek, z którego powoli uwalnia się olejek eteryczny – to zapewnia świeżość i aromat na długo, a także pozwala przechowywać produkt aż do 9 miesięcy.

Naturalny sok z cytryn sycylijskich Limmi, zawierający 99,9% naturalnego soku i dostępny na naszym rynku dzięki dystrybutorowi – firmie INDEX FOOD, idealnie nadaje się również do drinków, koktajli, deserów, sałatek, truskawek i konfitur.

Pojemność: 200 ml
Cena: 4,29 zł

Index Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.