Z Orico dookoła świata

Smaki Świata Orico Kompozycja

fot. Bakalland

Jeśli poszukujesz nowych, orientalnych smaków oraz prostych i łatwych sposobów na ciekawe, smaczne dania warto skorzystać z gotowych produktów, które ułatwią przygotowanie obiadów dla całej rodziny. Na sklepowych półkach pojawiła się nowość – seria dań sojowych Orico „Smaki Świata”.

Aby wprowadzić do naszej kuchni odrobinę egzotyki i przyrządzić posiłek inspirowany tradycyjną kuchnią turecką, meksykańską czy chińską warto skorzystać z gotowych pomysłów dań obiadowych Orico. Ich głównym składnikiem jest soja, która m.in.: obniża poziom cholesterolu, dostarcza organizmowi witamin z grupy B, aminokwasów i przyjaznych dla serca kwasów tłuszczowych. „Smaki Świata” Orico będą pysznym i wartościowym posiłkiem dla wegetarian oraz fantastycznym sposobem na urozmaicenie codziennej diety zwolenników potraw mięsnych. Są błyskawiczne w przyrządzeniu, a swoją wysoką jakość zawdzięczają najlepszym składnikom – przygotowane na bazie produktów sojowych, bogate w błonnik, bez glutaminianu sodu. Innowacyjne połączenie soi i orientalnych smaków w produktach Orico jest ich wyróżnikiem na rynku.

Dania „Smaki Świata” Orico to potrawy, których gotowanie nie zajmuje więcej niż 20 minut. Każde opakowanie zawiera potrzebne do jej przyrządzenia komponenty. Wystarczy postępować według przepisu, który znajduje się na opakowaniu i po niedługim czasie możemy cieszyć się jednym, z trzech wspaniałych dań.

Kebab Orico jest potrawą dla amatorów kuchni tureckiej, wyróżniającą się doskonałym i intensywnym smakiem. Burrito Orico jest propozycją dla osób, które gustują w daniach meksykańskich i cenią sobie wyraziste smaki spożywanych potraw. Potrawa chińska Orico została przygotowana z myślą o amatorach orientalnych i aromatycznych dań.

„Smaki Świata” Orico stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich, którzy nie lubią monotonni w jadłospisie i marzą o kulinarnych podróżach, nie wyjeżdżając z domu. Wystarczy dokupić składniki niezbędne do przygotowania wymarzonego dania – zgodnie z listą zakupów znajdującą się na opakowaniu – a wspomnienie smaku i aromatu z podróży szybko stanie się rzeczywistością.

Orico

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.