Wedel: By przyjemność trwała dłużej

Dla wszystkich kobiet, które cenią sobie nowoczesne i sprytne rozwiązania, Wedel przygotował znane i lubiane czekolady w nowym opakowaniu 2x40g. Czekolada podzielona na dwie porcje to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć ulubione słodycze zawsze pod ręką i lubią dawkować sobie przyjemność…

Wedlowskie czekolady z dodatkami to prawdziwa uczta dla zmysłów. Odkąd pojawiły się na rynku podbiły podniebienia i serca pań, stając się ich ulubioną, słodką przyjemnością. Aby ta przyjemność trwała dłużej i aby każda z nas mogła ją mieć zawsze przy sobie, Wedel przygotował znane i lubiane czekolady w nowych opakowaniach 2 x 40 g – czyli dwie małe tabliczki w wygodnym podzielnym opakowaniu. Gdy tylko masz ochotę na chwilę przyjemności – zjedz porcję, która jest w sam raz na jedną przekąskę, a drugą schowaj do torebki! Możesz też podzielić się słodką przyjemnością z drugą osobą. Bo dzięki dzieleniu się, przyjemności jest jeszcze więcej!

Czekolada mleczna z żurawiną i chrupiącymi musli pobudzi Twoje zmysły i doda energii, byś mogła w pełni wykorzystać cały swój potencjał.

Wedel mleczna z żurawiną i chrupiącymi musli

Czekolada mleczna z żurawiną i chrupiącymi musli
Cena około: 3,30 zł / Waga: 2 x 40 g

 

Czekolada mleczna z owocami jagodowymi i ciasteczkami waniliowymi idealna, aby podzielić się nią z najlepszą przyjaciółką.

Czekolada mleczna z owocami jagodowymi i ciasteczkami waniliowymi
Cena około: 3,30 zł / Waga: 2 x 40 g

 

Czekolada mleczna z nutą kokosu i orzechami nerkowca uprzyjemni każdą chwilę i wprawi cię w doskonały nastrój.

Wedel mleczna z orzechami nerkowca i wiórkami kokosowymi

Czekolada mleczna z orzechami nerkowca i wiórkami kokosowymi
Cena około: 3,30 zł / Waga: 2 x 40 g

Wedel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.