Ole! i Knorr – Idealne połączenie

Ole + Knorr

fot. Knorr

W lipcu rusza akcja promocyjna Ole! i Knorr. W rolach głównych warzywne przekąski Ole! i sosy sałatkowe Knorr. 

Na sklepowych półkach pojawią się promocyjne opakowania słoiczków Ole!, do których dołączone są gratisowe saszetki z sosami sałatkowymi Knorr. Duet idealny! Najwyższej jakości warzywa w przekąskach Ole! oraz kompozycje dojrzewających w słońcu ziół i warzyw stworzone przez szefów kuchni Knorr pozwolą przygotować pyszne letnie sałatki. Prosto i szybko!

Na konsumentów czekają trzy niebanalne połączenia przekąsek Ole! z sosami sałatkowymi Knorr, dzięki którym kuchnia śródziemnomorska odkryje przed nimi swoje tajemnice: Suszone  pomidory  w oleju z ziołami z aromatycznym sosem sałatkowym włoskim Knorr, Oliwki drylowane zielone całe z wyraźnym w smaku sosem sałatkowym greckim, którego recepturę opracował pochodzący z Grecji szef kuchni Knorr, oraz Oliwki nadziewane pastą paprykową z sosem sałatkowym koperkowo-ziołowym Knorr.

Oto doskonały pretekst to stworzenia smacznych sałatek!  Na promocyjnych opakowaniach znajdują się również przepisy z wykorzystaniem obu produktów, które posłużą jako inspiracja kulinarna.

Sprzedaż  produktów Ole! z sosami sałatkowymi Knorr GRATIS rozpocznie się wraz z początkiem lipca. Na półki sklepowe w całej Polsce trafi 100 tys. promocyjnych opakowań.

Knorr

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.