Oczyszczający peeling do ciała z minerałami z Morza Martwego

Optima Oczyszczający peeling do ciała z minerałami z Morza Martwego

fot. Apis Cosmetics

Regularnie stosowany peeling całego ciała ma fantastyczny wpływ nie tylko na wygląd skóry, ale także na jej jędrność i ukrwienie.

Odpowiednio pielęgnowana skóra zachowuje bowiem piękny kolor, gładkość i sprężystość niezależnie od wieku. Świadoma tej myśli marka APIS Natural Cosmetics, specjalizująca się w produkcji kosmetyków z minerałami z najbardziej zasolonego akwenu świata, stworzyła niezwykły Peeling do ciała z minerałami z Morza Martwego, zieloną herbatą,  jaśminem i lawą wulkaniczną wchodzący w skład serii OPTIMA.

Peeling ten jest połączeniem detoksykujących minerałów z Morza Martwego oraz złuszczającej lawy wulkanicznej z pobudzającym metabolizm ekstraktem z zielonej herbaty, jaśminu, bambusa i grejpfruta. Doskonale oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka, wygładza i odświeża, w wyniku czego odzyskuje ona naturalny blask i zdrowy koloryt, jest delikatna, elastyczna oraz przygotowana do dalszej pielęgnacji. Dzięki temu, że skóra jest oczyszczona, aktywniej przyswaja substancje czynne zawarte w kosmetykach. Zanim to jednak nastąpi, Oczyszczający peeling do ciała marki Apis uwiedzie zmysłowym aromatem świeżego kwiatu jaśminu każdą kobietę.

Sposób użycia: niewielką ilość peelingu nanieść na zwilżoną skórę i wykonać masaż całego ciała kolistymi ruchami, skierowanymi ku górze. Następnie spłukać ciepłą wodą. Stosować 2 – 3 razy w tygodniu.

Pojemność: 200 ml
Cena: ok. 16 zł

Apis Cosmetics

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.