Pulpety Wegusie w sosie pieczeniowym od Primaviki

Pulpety Wegusie x2

fot. Primavika

Kuchnia wegetariańska wciąż zaskakuje Polaków swoją różnorodnością, zadając kłam jej stereotypowemu postrzeganiu, które – niestety – nadal pokutuje jeszcze w naszym kraju.

Marka Primavika postanowiła zmienić niezdrowe nawyki miłośników iście mięsnych potraw, proponując im Pulpety Wegusie w sosie pieczeniowym –  specjalnie dla tych, którzy chcąc prowadzić zdrową kuchnię, mają niekiedy ochotę na posiłek przypominający danie mięsne.

Pulpety od Primaviki, choć duszone w sosie o smaku pieczonej wołowiny, przygotowane zostały z wysokiej jakości teksturatu pszennego oraz naturalnych aromatów drożdżowych, dopuszczonych nawet do produkcji wyrobów ekologicznych.

Dzięki temu otrzymaliśmy oryginalne gotowe danie wegetariańskie, które dołączyło do doskonale znanych Pulpetów Wegusie w sosie pomidorowym (teraz w nowym, odświeżonym opakowaniu!). Pulpeciki aż proszą się o podgrzanie, na ciepło bowiem smakują najlepiej – obowiązkowo z codzienną porcją obiadowych warzyw. Pulpety można spożywać zarówno z ryżem, jak i z makaronem czy ziemniakami. Sos możemy dodatkowo wzbogacić śmietaną – zwykłą lub sojową, nie jest to jednak konieczne – i bez tych dodatkowych kalorii smakują wyśmienicie.

Producent: Primavika
Opakowanie: 420 g
Cena: ok.  8,20 zł

Primavika

2 koment.

  • 30 sie 2012 | URL komentarza | Odpowiedz

    a pomidorowe sa najfajniejsze, nie jestem przekonana co do tych nowosci z sosem,ale to nie znaczy,ze nie sprobuje. …

  • 30 sie 2012 | URL komentarza | Odpowiedz

    wow, uwielbiałam podstawowa werrsje,ale te w sosie… mniam mniam mniam

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.