Czerwona Torebka: jest u nas miejsce dla marek sieciowych

czerwona torebka

fot. Czerwona Torebka

14 lutego w warszawskim hotelu Hilton odbyło się jedno z najważniejszych spotkań najemców i deweloperów nieruchomości handlowych w Polsce – Shopping Center Business Forum 2012. Czerwona Torebka znalazła się w gronie wystawców, a Ireneusz Kazimierczyk, Prezes Zarządu spółki Czerwona Torebka, wziął udział w dyskusji na temat rozwoju rynku centrów handlowych.

Przestrzeń targowa połączona z merytoryczną debatą przyciągnęła w tym roku ponad 500 uczestników związanych z rynkiem nieruchomości handlowych. Spółkę Czerwona Torebka reprezentował Prezes Zarządu Ireneusz Kazimierczyk, który wziął udział w panelu dyskusyjnym pt. „Rynek centrów handlowych. Warunki rozwoju, otoczenie prawne, finansowanie inwestycji”.

Internetowy system umawiania spotkań udostępniony przez organizatorów pozwolił na zainicjowanie wielu ciekawych rozmów z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Na stoisku informacyjnym Czerwonej Torebki przedstawiciele Działu Komercjalizacji i Zarządzania przekonywali m.in. reprezentantów znanych marek sieciowych do inwestowania w mniejszych miejscowościach w myśl zasady „więcej za mniej”.

Czerwona Torebka

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.