Nowy SPAR w Galerii Handlowej w Rybniku

Spar

fot. SPAR

Kolejny sklep sieci SPAR został ulokowany w nowym wielokondygnacyjnym Centrum Handlowym w Rybniku. Chociaż sieć przyzwyczaiła już swoich klientów do atrakcji związanych z otwieraniem nowych placówek, to inauguracja 400 metrowej placówki miała wyjątkową oprawę.

Otwarcie Centrum Handlowego połączono z piknikiem rodzinnym z okazji Dnia Dziecka. Najmłodsi mieli okazję skorzystać z zabaw m.in.:  na dmuchanym zamku, kąciku plastycznym i z wielu innych atrakcji przygotowanych z myślą o nich. Na inaugurację nowej placówki SPAR dla wszystkich klientów przygotowano także promocyjne oferty zakupowe, degustacje dań z grilla oraz upominki.

W sklepie do dyspozycji klientów oddano do użytku między innymi doskonale zaopatrzone samoobsługowe i tradycyjne stoisko garmażeryjne, oraz samoobsługowe stoisko z dużym wyborem win i alkoholi. Poza tym na wszystkich klientów czeka duży wybór produktów w atrakcyjnych cenach: w tym pieczywo, wyroby cukiernicze, świeże warzywa i owoce oraz cenione przez klientów produkty regionalne.  W dniu otwarcia sklepu pojawiło się ponad 2 tysiące klientów.

Nowy SPAR w Rybniku posiada bardzo dobrą lokalizację. Centrum Handlowe, w którym się mieści jest usytuowane przy bardzo ruchliwej obwodnicy. Dlatego liczymy na dużą liczbę klientów zmotoryzowanych i dzięki temu na wysoki koszyk zakupów.

 mówi kierownik sklepu Krzysztof Zimończyk.

Poza sklepem SPAR w Centrum Handlowym znalazły się sklepy innych znanych i cenionych marek, a dla klientów przygotowano ponad 100 miejsc parkingowych.

SPAR Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.