Błyskawiczna „Loteria SMS” Delecty

Sernik błyskawiczny Delecta - loteria SMS

fot. Delecta

Przez całe lato – od 1 czerwca do końca sierpnia br. – potrwa Loteria SMS promująca Sernik błyskawiczny oryginalny Delecty. W puli do rozlosowania znalazło się 277 nagród: aparaty fotograficzne, sprzęt AGD i rodzinne zestawy do gry w piłkę nożną, a w finale zabawy – bon na zakupy w Ikei.

Produkt w promocyjnych opakowaniach został wprowadzony na półki w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji. Celem realizowanych działań jest wsparcie sprzedaży kluczowego produktu z portfolio marki, opatrzonego silną rekomendacją na sezon letni.

Mechanizm promocji oparto na zasadzie loterii. By wziąć w niej udział, należy kupić jedno opakowanie Sernika błyskawicznego oryginalnego Delecta i zachować dowód zakupu. Następnie, wystarczy wybrać jedną spośród trzech oferowanych nagród i wysłać SMS o treści:

DELECTA.nr nagrody.nr paragonu pod numer 7168.

Codziennie, przez 3 miesiące, spośród nadesłanych prawidłowych zgłoszeń SMS, rozlosowane zostaną 3 nagrody: aparat fotograficzny marki Nikon, rodzinny zestaw do gry w piłkę nożną oraz zestaw sprzętu AGD marki Zelmer.

Regulamin loterii znajduje się na stronie www.delecta.pl

 

***
Sernik błyskawiczny oryginalny Delecta – to lekkie ciasto na zimno do samodzielnego przygotowania w domu. Zawartość opakowania wystarczy zmiksować ze schłodzonym mlekiem. Sernik przygotowany na spodzie z biszkoptów, udekorowany sezonowymi owocami i galaretką będzie pyszną słodką przekąską w upalne dni. Amatorzy deserów w pucharkach, mogą masę serową przełożyć do wysokich kielichów i podać z ulubionymi dodatkami, jak lody.

Delecta

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.