Urodzinowy konkurs Sante

Sante 20 lat

fot. Sante

Od 20 lat Sante, ekspert żywności funkcjonalnej, dba o zdrowie Polaków. Z okazji swojego jubileuszu organizuje konkurs dla konsumentów na najciekawsze, najbardziej kreatywne życzenia urodzinowe. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni wznowioną po latach przez Sante książką Agnieszki Maciąg pt. „Smak życia” oraz paczkami zdrowych produktów firmy.

Konkurs trwa od 28 maja do 15 czerwca br. W tym czasie uczestnicy mogą przesłać życzenia urodzinowe dla Sante z okazji 20-lecia firmy. Liczba propozycji do zgłoszenia, które należy przesłać mailem na adres konkurs@sante.pl, jest nieograniczona.

Nadesłane prace będą oceniać Agnieszka Maciąg, ambasador marki Sante oraz Andrzej Kowalski, założyciel i współwłaściciel firmy. Wybiorą 20 najciekawszych i najbardziej kreatywnych życzeń, a ich autorzy zostaną nagrodzeni książką Agnieszki Maciąg pt. „Smak życia” oraz paczkami pełnymi zdrowych produktów Sante.

Smak życia” to pierwsza książka Agnieszki Maciąg wydana w 2007 roku. W tym roku, z okazji jubileuszu powstania firmy, pozycję tę ze specjalnym wstępem wznowiło Sante. Pełna pachnących przepisów, zapachów z różnych stron świata i spostrzeżeń autorki na temat roli jedzenia w życiu, książka odzwierciedla filozofię Sante – zdrowe jedzenie jest podstawą i nieodłącznym składnikiem zdrowego życia.

Wszystkie informacje i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.sante.pl.

Sante

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Agnieszka Maciąg, Andrzej Kowalski, Konkurs, Sante
Sante
Sante planuje wejście na rynek bakalii

Sante, ekspert  żywności funkcjonalnej, planuje wejść na rynek bakalii i powalczyć z jego liderami o znaczącą pozycję.  Firma dziś zajmuje...

Zamknij