Wędzone produkty Cedrob-u najlepszą przekąską podczas Euro 2012

Skrzydła Cedrob

fot. Cedrob

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwane w Polsce i na świecie wydarzenie – Euro 2012. Za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się wielkie święto sportu, święto piłki nożnej. Miliony Polaków zasiądą z rodzinami i przyjaciółmi by wspólnie celebrować rozgrywane w Polsce i na Ukrainie mecze. Emocje będą sięgać zenitu i wszyscy będziemy z gorąco kibicować polskiej reprezentacji! To właśnie z myślą o oddanych fanach piłki nożnej Cedrob przygotował w swojej ofercie przekąski z wędzonego mięsa drobiowego, które idealnie sprawdzą się w czasie oglądania meczy.

Produkty wędzone Cedrob-u są idealnym pomysłem na wyśmienitą, nieskomplikowaną, pożywną i zdrową przekąskę w czasie oglądania meczy. Specjalna obróbka termiczna stosowana w procesie wędzenia sprawia, że można je jeść od razu, zaraz po rozpakowaniu. Będą wspaniale smakować na zimno, niezależnie od tego czy schrupiemy je do piwa, czy lekko pokrojone dodamy do świeżej, letniej sałatki lub wykorzystamy do przygotowania pysznych kanapek kibica.

Uda, podudzia, skrzydła, ćwiartki kurcząt i kąski piwosza zaskoczą miłośników aromatycznych mięs także po przygotowaniu w piekarniku lub na grillu. Produkty z asortymentu wędzonek już po pięciu minutach grillowania dają efekt kilkugodzinnego grillowania. Mięso jest idealnie dopieczone, chrupiące na zewnątrz, przy uzyskaniu rozpływającego się w ustach, delikatnego wnętrza.

Bogate w pełnowartościowe białko wędzone mięsa drobiowe Cedrob-u pozwolą kibicom na spożycie smacznego i pożywnego posiłku przy niskim nakładzie czasu poświęconego na przygotowania. Dzięki temu będziemy mogli skupić całą swoją uwagę na świętowaniu Euro 2012 i kibicowaniu ulubionym drużynom piłkarskim w gronie najbliższych.

Ceny produktów sugerowane przez producenta:

Wędzona ćwiartka tylna z kurcząt, masa netto:0,8 kg, cena: 14,60 PLN
Kąski piwosza, masa netto:0,8 kg, cena: 16,60 PLN
Sopel wędzony, masa netto: 1,3 kg, cena: 25,73 PLN
Wędzone podudzie z kurcząt, masa netto:0,8 kg, cena: 16,60 PLN
Wędzone skrzydła z kurcząt, masa netto:0,8 kg, cena: 16,00 PLN
Wędzone udo z kurcząt, masa netto:0,6 kg, cena: 16,60 PLN

Cedrob

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.