Żubrówka Biała ze złotem Monde Selection

Żubrówka Biała 500ml

fot. CEDC

W międzynarodowym konkursie Monde Selection produkty CEDC otrzymały najwyższe wyróżnienia.

Najmłodsza czysta wódka Grupy CEDC – Żubrówka Biała – wyróżniona została Złotym Medalem (Gold Award) potwierdzającym jej wyjątkowe walory smakowe.

Żubrówka Biała należy do kategorii wódek mainsteram, wśród których jest najdroższą marką. Wielka popularność, jaką ta wódka cieszy się od momentu pojawienia się na rynku potwierdza znaczenie przykładane przez konsumentów do jakości, a nie tylko ceny produktów z tego segmentu. Nagroda Gold Award jest kolejnym potwierdzeniem najwyższej próby Żubrówki Białej i trafności wyborów jej konsumentów, którzy decydują się zapłacić więcej, aby otrzymać produkt o najwyższej jakości.

– powiedział Piotr Niesłuchowski, Dyrektor Marketingu Wódek, CEDC.

Jury doceniło również pięć innych czystych i smakowych wódek produkowanych przez CEDC. Najwyższym wyróżnieniem – medalem Grand Gold Award – wyróżniło wódki: Żubrówka Bison Grass, Kauffman Vodka oraz Zelyonaya Marka. Medalem Gold Award zostały nagrodzone: Soplica i Parliament.

Monde Selection to międzynarodowa organizacja badająca jakość produktów żywnościowych w certyfikowanych laboratoriach na całym świecie. Przyznawane przez nią corocznie wyróżnienia są wyrazem najwyższego uznania dla produktów danej kategorii i najcenniejszą nagrodą w branży alkoholowej. Kilkudziesięcioosobowe jury składa się doświadczonych ekspertów, którzy badają produkty pod względem klarowności smaku, zapachu i przejrzystości. Oceny wystawione przez poszczególnych członków są sumowane i wyciągana jest z nich średnia procentowa. Dalsze analizy wykonywane są w laboratoriach akredytowanych przez Federalne Ministerstwo Gospodarki.

CEDC

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.