Idealnie przyprawiony kurczak? Naturalnie, że od Knorr!

Knorr naturalna przyprawa do kurczaka łagodna

fot. Knorr

Soczyste piersi z kurczaka na grillu, delikatnie przyprawiony kurczak z rożna, aromatyczne kotlety drobiowe…  Jeśli o tym marzy twoja rodzina, czas sięgnąć ponaturalną Przyprawę do kurczaka Łagodną od Knorr. Nowy wariant to stworzona przez szefów kuchni Knorr kompozycja suszonych ziół, warzyw i innych składników z dominującą nutą pachnącego koperku i orzeźwiającego smaku skórki cytryny.

Naturalna Przyprawa do kurczaka z cytryną i koperkiem pomoże ci nadać łagodny, ale jednocześnie wyrazisty smak kotletom drobiowym, kawałkom kurczaka wrzucanym do sałatki i, co w tym sezonie najważniejsze – idealnie doprawić piersi z kurczaka przeznaczone na rodzinnego grilla. Mięso stanie się niezwykle aromatyczne z wyczuwalną nutą pachnącego koperku, a świeżości doda skórka cytrynowa. Smak wzbogacą skomponowane przez kucharzy Knorr w idealnych proporcjach zioła: kolendra, rozmaryn, kurkuma, natka pietruszki oraz suszone warzywa: cebula i papryka.

Przypraw albo zamarynuj – wybór należy do ciebie!

Z pomocą naturalnej Przyprawy do kurczaka Łagodnej możesz nie tylko idealnie doprawić mięso, ale także je zamarynować. Wymieszaj przyprawę z jogurtem naturalnym i natrzyj nim kurczaka. Już po 30 minutach nasiąknie on pachnącymi ziołami. Teraz nie musisz już wcześniej przygotowywać marynaty i martwić się, że nie zdążysz z przygotowaniami na przyjście rodziny czy znajomych. Najpierw zapraszasz gości na grilla, a potem zabierasz się do pracy! Efekt gwarantowany –  na stole wyląduje soczysty i aromatyczny kurczak. A ty możesz mieć tylko jeden problem – goście nie będą mogli doczekać się kolejnego zaproszenia!

Doskonałość tkwi w naturze

Naturalna Przyprawa do kurczaka Łagodna to prawdziwy powrót do natury. Wchodzące w skład mieszanki zioła i warzywa pochodzą z otwartych upraw – rosną i dojrzewają w słońcu. Aby zachować trwałość, poddawane są procesowi suszenia, czyli jednej z najstarszych i najbardziej naturalnych metod utrwalania żywności. Dlatego wszystkie składniki naturalnej Przyprawy do kurczaka Łagodnej zachowują swój smak i aromat bez dodatku konserwantów i glutaminianu sodu.

Knorr

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.