Włoskie przysmaki – Arrighi Ryżyk Biavetta

Index Food Arrighi Ryżyk

fot. Index Food

Włosi biją rekordy w produkcji i spożyciu makaronu, przykładając szczególną wagę do wyboru pszenicy, z którego powstaje. Francesine, amorini, tortiglioni – już same ich nazwy brzmią uwodzicielsko, nie wspominając o smaku i szerokiej gamie kształtów, których nie sposób nie pokochać.

Jedną z wielu propozycji włoskiej marki Arrighi, która za sprawą firmy INDEX FOOD dostępna jest na naszym rodzimym rynku jest Ryżyk Biavetta – oryginalny makaron produkowany z pszenicy durum o charakterystycznym kształcie ziarenek ryżu.

Makaron ten nie klei się po ugotowaniu i nie rozgotowuje się, zachowując swój kształt i barwę pomimo obróbki termicznej. Idealnie nadaje się do rzadkich zup, a także – ze względu na swój niewielki rozmiar – do wszelkiego rodzaju sałatek, których skład zależy wyłącznie od wyobraźni przygotowującego i aktualnego wyposażenia lodówki. Przygotowanie makaronu Biavetta zajmuje tylko 5 minut, dlatego doskonale sprawdza się on w przypadku niezapowiedzianych gości.

Warto wiedzieć, że makarony Arrighi obecne są na włoskim rynku od 1930 roku, znajdując się w czołówce najchętniej wybieranych.

Opakowanie: 500 g
Cena: ok. 4,29 zł
Dystrybutor: Index Food

Index Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.