Nestlé inspiruje do kreatywnej zabawy z marką JOJO

Nestle Jojo Marshmallow

fot. Nestle Polska

Dzień dziecka zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim pytanie: jaki upominek wręczyć najmłodszym? Najlepszym prezentem, jaki można podarować dzieciom jest wspólnie spędzony czas. Zabawa z mamą, tatą, babcią, dziadkiem, czy ciocią to niezapomniane chwile, które dzieci będą pamiętać dłużej niż kolejną zabawkę, dlatego Nestlé podsuwa pomysły na kreatywne, słodkie i rodzinne zabawy kulinarne z marką JOJO.

W dziecięcym słowniku słowo nuda nie istnieje. Dzieciaki uwielbiają różnorodność i codziennie chciałyby spędzać czas inaczej. To naprawdę wielkie wyzwanie przed dorosłymi, ponieważ czasem brakuje pomysłów na ciekawą grę lub zabawę z dzieckiem. Marka JOJO stawia temu kres i podsuwa kolejne, kreatywne pomysły na wspólne eksperymentowanie w kuchni. Na opakowaniach pianek JOJO MARSHMALLOW pojawiły się cztery nowe przepisy na super dania: pianko-buźki, pianko-sałatkę, pianko-koreczki i pianko-babeczki.

Przygotowanie pysznych deserów z piankami JOJO MARSHMALLOW to świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Rozwija ona dziecięcą wyobraźnię i zdolności manualne. To naprawdę wspaniały pomysł na wspólne spędzenia czasu, zakończone pysznym deserem.

mówi Katarzyna Suryś-Bachrynowska, Młodszy Kierownik Produktu w Dziale Słodyczy, Nestlé Polska.

Dzieciaki lubią również kolekcjonować różne rzeczy. Kto z nas w dzieciństwie czegoś nie zbierał? Znaczki, karty, kapsle, kolorowe opakowania po gumach do żucia. Teraz dzieci mogą mieć tę frajdę i zebrać całą kolekcję opakowań z bohaterem JOJO i przepisami. Cała kolekcja liczy już aż 8 różnych, kolorowych opakowań z inspiracjami do zabawy angażującej dzieci i dorosłych.

Z myślą o najmłodszych pianki JOJO MARSHMALLOW nie zawierają dodatku sztucznych barwników oraz mają prosty skład. Aby przekonać się, jakich składników odżywczych dostarczają słodycze Nestlé, wystarczy spojrzeć na KOMPAS ŻYWIENIOWY umieszczony na opakowaniu. Składa się on z tabeli wartości odżywczych, dzięki której wiadomo, ile np. białka lub cukrów znajduje się w porcji produktu oraz ramek „Warto wiedzieć” „Warto zapamiętać” i „Dobre pytanie” z cennymi wskazówkami i ciekawostkami żywieniowymi dla rodziców. Dodatkowo wskaźnik GDA, umieszczony na przedzie opakowania, informuje, ile kalorii zawiera i jaki procent zapotrzebowania na energię pokrywa jedna porcja produktu. To doskonała ściąga dla rodziców, którzy dbają o to, by jadłospis ich dzieci był prawidłowo zbilansowany. Więcej porad żywieniowych oraz informacji na temat słodyczy JOJO znajduje się na stronie www.jojo.pl.

Sugerowana cena pianek JOJO MARSHMALLOW to ok. 2,85 zł. Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenie ww. produktu na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.

***

Należąca do firmy Nestlé Polska, marka JOJO oferuje pyszne żelki i pianki stworzone z myślą o dzieciach.

W portfolio marki znajdują się klasyczne pianki JOJO MARSHMALLOW o smaku truskawkowym i waniliowym, pyszne pianki JOJO Kaczki i JOJO Zakręcone o smaku gumy balonowej, a także pianki JOJO MARSHMALLOW Grill&Party oraz Zima&Party o smaku waniliowym – idealne do jedzenia na zimno i na ciepło. W ofercie znajdują się również uwielbiane przez dzieci żelki, które dzięki różnorodnym smakom, kształtom i kolorom dostarczają im wiele radości z jedzenia.

Nestlé Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.