Kaufland startuje z kampanią na EURO 2024

EURO 2024Emocje związane z rozgrywkami EURO 2024 w piłce nożnej ogarnęły miliony fanów tego sportu. Kibicować można na różne sposoby – swoją akcję rozpoczyna właśnie Kaufland, pod hasłem „Zostań mistrzem oszczędzania w Kauflandzie”. Za każdego gola strzelonego przez reprezentację Polski sieć nagrodzi uczestników programu lojalnościowego Kaufland Card kuponami rabatowymi w wysokości 10 zł.

Mistrzostwa Europy w Piłce nożnej rozpoczynają się 14 czerwca w Niemczech, a w meczu otwarcia gospodarze zmierzą się na stadionie w Monachium z drużyną Szkocji. Pierwsza okazja do kibicowania polskiej drużynie nadarzy się równie szybko – 16 czerwca biało-czerwoni zagrają w Hamburgu z reprezentacją Holandii.

Warto kibicować naszym piłkarzom i trzymać kciuki za wynik meczu, a temperaturę emocji podkręci akcja „Zostań mistrzem oszczędzania w Kauflandzie”, która powiązana będzie z osiągnięciami drużyny trenera Michała Probierza.

Zasady akcji oszczędzania w Kauflandzie podczas EURO 2024

Zasady akcji są proste – wystarczy, że podczas EURO 2024 biało-czerwoni od najbliższego meczu będą strzelać gole, a za każdą celną bramkę użytkownicy Kaufland Card zyskają 10 zł rabatu na kolejne zakupy. Aby z niego skorzystać należy aktywować kupon, a następnie wykorzystać go już dzień po meczu reprezentacji przy zakupach za min. 100 zł. Kolejne okazje do kibicowania Polakom i szanse na zdobycie nowych kuponów będą 21 czerwca – nasi reprezentanci zmierzą się wówczas w Berlinie z Austriakami oraz 25 czerwca – mecz w Dortmundzie z Francją. Akcja zaplanowana jest na cały czas trwania EURO 2024, aż do 15 lipca, dlatego warto gorąco kibicować biało-czerwonym.

Okazji do realizacji kuponów będzie wiele, bo sieć przewidziała szereg rabatów i promocji specjalnych na produkty, które pomogą zorganizować idealne kibicowanie. Można je znaleźć w najnowszej gazetce, dostępnej już od czwartku 13 czerwca. Wśród nich znajdują się oczywiście napoje i przekąski – w promocyjnych cenach, a także gadżety w postaci flag, koszulek, czapek i innych ozdób w biało-czerwonych barwach, których nie może zabraknąć w niezbędniku kibica.

Akcja „Zostań mistrzem oszczędzania w Kauflandzie” w futbolowym klimacie będzie komunikowana w gazetce dla klientów, a także w kreacjach digitalowych.

Kaufland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.