Nowy Ford Transit Custom: Rewolucja w świecie dostawczych VAN-ów

Ford Custom Limited Van DynamicFord Transit Custom, już od dawna uznawany za flagowy model w segmencie samochodów dostawczych, ponownie wchodzi na rynek, prezentując się w nowej odsłonie jako van typu L1 i L2 w wersjach Trend i Limited. Nowe modele wprowadzają szereg innowacyjnych rozwiązań, które rewolucjonizują rynek dostawczych VAN-ów, dostarczając nie tylko wydajności, ale także komfortu i funkcjonalności. Już w 2024 Ford Transit Custom będzie dostępny w jeszcze szerszej ofercie.

1. Udogodnienia w rozładunku i załadunku

Nowy Ford Transit Custom został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu codziennych operacji załadunku i rozładunku. Zastosowanie obniżonej o 100 mm wysokości podłogi pozwala na łatwiejsze manipulowanie ładunkiem, a dodatkowo, wysokość całkowita poniżej 2 metrów sprawia, że samochód zmieści się praktycznie w każdym garażu podziemnym, co stanowi niesamowitą funkcjonalność w zatłoczonych miastach i znacznie ułatwia załadunek i rozładunek.

2. Wyjątkowa funkcjonalność

Model Transit Custom nie tylko zyskał na wyglądzie, ale także na funkcjonalności. Doskonała ładowność, prześwit wynoszący 150 mm oraz większa przestrzeń w kabinie i łatwiejszy do niej dostęp sprawiają, że ten van doskonale sprawdzi się w różnorodnych warunkach transportowych zapewniając niespotykany do tej pory poziom komfortu kierowcy. Ford Custom Limited Van ExteriorW małych firmach kabiny furgonetek wykorzystywane są także jako biura i stołówki, a nowa, odchylana kierownica [dostępna od 2024 roku], zamieniająca się w mobilny „stolik”, stanowiąca element pakietu Mobile Office, sprawia, że Transit Custom lepiej niż kiedykolwiek spełnia obie te potrzeby. Wieniec kierownicy obraca się do poziomu i może stać się ergonomiczną podstawą dla tabletów i laptopów, a także płaskim stolikiem, który zapewni wygodę podczas pisania i przerw na lunch.

3. Super oferta inauguracyjna

Ford przyciąga klientów nie tylko rewolucyjnym designem, ale również atrakcyjną ofertą. Super rata od 1 395 PLN netto/miesiąc dla firm, przy 20% wpłaty własnej i okresie leasingu wynoszącym 4 lata, to oferta trudna do przeoczenia. Dodatkowo, w cenie oferowany jest pakiet 4 lata ochrony, obejmujący Ford Protect, gwarancję i serwis.

4. Bogate standardowe wyposażenie

Transit Custom w wersjach Trend i Limited Van L1 i L2 wyróżnia się bogatym standardowym wyposażeniem. W wersji Trend kierowcy mają do dyspozycji m.in. automatyczną klimatyzację, podgrzewaną szybę, reflektory LED, najnowszy system Ford sterujący funkcjami samochodu i multimediami SYNC4.0, Android Auto i Apple Car Play, kamerę parkowania tyłem, czujniki parkowania przód i tył, pre-collision assist, kontrolę pasa ruchu, oświetlenie LED przestrzeni bagażowej, bezkluczykowy system otwierania Ford Keyfree (wersja Limited) oraz 6 trybów jazdy.

5. Ford Pro – Lider nagradzany na światową skalę

Ford Pro, będący częścią marki Ford, umacnia swoją pozycję lidera dzięki dwóm międzynarodowym nagrodom. Ford Transit Custom zdobył w ostatnim czasie tytuł International Van of the Year, podczas gdy Ford Ranger został uznany za pick-up roku. To prestiżowe wyróżnienia potwierdzają innowacyjność i jakość oferowanych przez Forda rozwiązań, czyniąc markę liderem w światowym przemyśle samochodów dostawczych.

Nowy Ford Transit Custom L1 i L2 to pojazdy, które nie tylko spełniają oczekiwania w zakresie wydajności dostawczej, ale także oferują kierowcom nowoczesne rozwiązania podnoszące komfort podróży. Wprowadzenie tych modeli na rynek jest kolejnym krokiem marki Ford w rewolucji segmentu samochodów dostawczych, czyniąc codzienną pracę kierowców bardziej efektywną i komfortową. Dla zainteresowanych, więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Forda oraz u lokalnych dealerów.

Ford

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.