Letnie propozycje Cedrob-u do przygotowania w gronie rodziny i przyjaciół na grillu

W nadchodzącym sezonie letnim firma Cedrob przygotowała dla swoich klientów bogatą ofertę produktów przeznaczonych do przygotowania w gronie rodziny i przyjaciół na grillu. Dwa rodzaje kiełbas, kurczęce mięso wędzone oraz gotowe kotlety to propozycje przygotowane z wysokiej jakości mięsa drobiowego. Autorskie receptury oraz tradycyjne metody produkcji są gwarancją wysokiej jakości produktów Cedrob-u.

Wiosna i lato daje bardzo wiele możliwości przygotowywania potraw ze świeżych warzyw – sałat, sałatek, przekąsek. Aby grillowy posiłek stał się pożywny warto uzupełnić go potrawą zawierającą pełnowartościowe białko.

Wybór produktów Cedrob-u ma wiele zalet. To właśnie drobiowe mięso jest niskotłuszczowym i bogatym w składniki odżywcze źródłem białka. Chude kiełbasy, wędzone części kurcząt oraz gotowe dania na grill od Cedrob-u umilą czas spędzony wspólnie z rodziną na świeżym powietrzu. Pozwolą również rozwinąć kulinarne umiejętności plenerowych kucharzy przy zachowaniu diety bogatej w składniki odżywcze.

Kiełbasy – tradycyjne rozwiązanie.

Powszechnie spotykanym sposobem przygotowywania potraw podczas grillowania jest pieczenie kiełbasek. Kiełbasy znajdujące się w ofercie grillowej Cedrob-u wytwarzane są z wysokiej jakości mięsa drobiowego z dodatkiem starannie dobranych przypraw. W trakcie samego procesu pieczenia dodatkowy tłuszcz nie jest potrzebny, a ten zawarty w mięsie częściowo jest wytapiany. Dzięki temu bogate w białko kiełbasy grillowa oraz biała Cedrob-u są chrupiące, a zarazem delikatne.

Produkty wędzone – łatwe i szybkie w przygotowaniu.

Szybkim i pożywnym pomysłem na grilla są produkty Cedrob-u z serii wędzonek. Uda, podudzia, skrzydła i ćwiartki kurcząt są nieskomplikowanym rozwiązaniem grillowym. Zaskoczą wielbicieli zarówno aromatycznych jak i pikantnych mięs. Obróbka termiczna będąca wynikiem procesu wędzenia pozwala na uzyskanie kilkugodzinnego efektu grillowania już po pięciu minutach na ruszcie. Mięso jest wtedy gorące, idealnie dopieczone i gotowe do spożycia. Tego typu dania sprawdzą się również na zimno jako dodatek do sałat. Z odrobiną oliwy z oliwek i octu balsamicznego, lekko rozdrobnione pozwolą przygotować pyszną sałatkę, a z dodatkiem pikantnej salsy pomidorowej będą pyszną i zdrową przekąską.

Dania gotowe – rozwiązanie na domowy obiad i wiosenny piknik.

Oprócz tradycyjnych kiełbas wiele osób ceni smak gotowych produktów. Medaliony, hamburgery, grzybowe i cebulowe kotlety babuni są szybkim sposobem na podanie drobiowego mięsa prosto z grilla. Gotowe kotlety produkowane z doskonałej jakości mięsa drobiowego o smaku grzybowym lub z dodatkiem prażonej cebulki i podane w chrupiącej panierce smakują zupełnie jak te, przygotowane własnoręcznie, stanowiąc wyśmienity obiad dla całej rodziny. Wśród gotowych dań na uznanie zasługują również medaliony – faszerowane serem, szynką, ogórkiem lub pieczarkami znakomicie sprawdzą się na wiosennych i letnich wyprawach za miasto.

Chrupiąca skórka, delikatny aromat przypraw i ziół w grillowanych mięsach cenią sobie wszyscy Polacy, jednak często zapominają, iż potrawy serwowane w ten sposób powinny być również pożywne i zdrowe. Korzystając ze zdobytej przez lata wiedzy o dostarczaniu swoim konsumentom doskonałych produktów Cedrob przygotował ofertę prostych rozwiązań dla wszystkich wielbicieli spędzania wolnego czasu na łonie natury. Połączenie tradycyjnych receptur kiełbas oraz niekonwencjonalnych potraw z serii dań gotowych na sezon 2012 tworzy kompletną grupę produktów. Asortyment Cedrob, dzięki nowoczesnej technologii pakowania, długo zachowuje trwałość i jest łatwy w przechowywaniu.

Ceny produktów sugerowane przez producenta:
Medaliony z serem –  16,70 PLN
Medaliony z pieczarkami –  16,70 PLN
Medaliony wykwintne –  16,70 PLN
Kotlety babuni grzybowe –  9,35 PLN
Kotlety babuni z prażoną cebulką –  9,35 PLN
Udo wędzone –  16,60 PLN
Podudzie wędzone –  16,60 PLN
Skrzydła wędzone –  16,00 PLN
Kąski piwosza –  16,60 PLN
Ćwiartka wędzona –  14,60 PLN

Cedrob

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.