Mały Głód powraca. Danone rusza z nową kampanią marki Danio

Danio - serek homogenizowanyWłaśnie wystartowała kampania reklamowa marki Danio, budująca unikalny świat tych pysznych, kremowych i uwielbianych przez Polaków serków homogenizowanych. Jej celem jest m.in. ugruntowanie świadomości szerokiego portfolio produktów, dostępnych nie tylko w różnych smakach, ale również w wielu formatach. Działania będą realizowane wielokanałowo, od września do grudnia 2023 roku.

Twórcy kampanii, za pomocą kreatywnych i osadzonych w trendach form, chcą przenieść konsumentów do świata marki Danio. Ma w tym pomóc m.in. taneczny teledysk, w którym wykorzystano dynamiczny i dobrze znany utwór zespołu The Offspring „Pretty fly”. To właśnie do tej melodii stworzono tekst, podkreślający benefity serków homogenizowanych Danio – pyszność, kremowość, pożywność, wynikającą z wysokiej zawartości białka, i mleczność – a ich charakter został zaakcentowany dopasowanymi do nazwy marki, zapadającymi w pamięć określeniami „Pysznio, smacznio, Danio”.

Jest i niespodzianka dla fanów Małego Głoda, którego znów będzie można zobaczyć na ekranie. Powraca bohater, który jest jednoznacznie kojarzony z marką Danio, a jego obecność ma służyć zwizualizowaniu potrzeby sięgnięcia po pyszną i pożywną przekąskę między posiłkami, jaka często towarzyszy każdemu z nas.

Stworzyliśmy kampanię mającą wyrazisty, mocny charakter, która przenosi konsumentów do znanego i lubianego świata marki. Danio to nie tylko charakterystyczny świat, ale także smaczne połączenie twarożku i śmietanki, które gwarantuje kremowość serka. Jest to szczególnie cenione przez konsumentów, tak samo jak możliwość wygodnego sięgnięcia po produkt, który może być dobrą odpowiedzią na potrzebę sięgnięcia po pożywną przekąskę w ciągu dnia.

– podkreśla Izabela Makowiecka, Starszy Kierownik Marki Danio w grupie spółek DANONE.

W portfolio Danio każdy może znaleźć coś dla siebie. Ten smaczny i kremowy serek jest dostępny w kubeczkach i wygodnych saszetkach, dzięki czemu można po niego sięgać również poza domem. Konsumenci mogą wybierać wśród wielu wariantów smakowych – oryginalnych, jak np. mango czy czekolada-orzech, oraz klasycznych, np. wanilia.

Reklama TV:

Danone

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.