Skyr z Piątnicy zwiększa swoją pojemność

Skyr waniliowy 450g OSM PiątnicaOSM Piątnica wprowadza do oferty Skyr naturalny i waniliowy w powiększonej pojemności – 450 g. Produkty w nowych opakowaniach pojawią się w sprzedaży jeszcze w sierpniu.

Skyry z Piątnicy to pożywne, gęste jogurty, które z uwagi na dużą zawartość białka wpisują się w trend produktów funkcjonalnych, mających dobroczynny wpływ na organizm. Dodają siły i energii, dlatego są doskonałe dla osób aktywnych, uprawiających sport czy będących na wysokobiałkowej diecie.

Skyry OSM Piątnica są smaczne i wartościowe, ponieważ powstają z najwyższej jakości mleka. To produkty cieszące się dużym zainteresowaniem konsumentów, którzy cenią je za prosty skład i doskonały smak.

Skyr naturalny 450g OSM Piątnica.pngSkyr naturalny i waniliowy to kremowe jogurty typu islandzkiego charakteryzujące się delikatnym smakiem i gęstą konsystencją. To produkty wysokobiałkowe, które idealnie pasują na śniadanie – znakomicie smakują prosto z kubeczka lub z dodatkiem owoców, musli czy jako składnik pożywnych placuszków. Świetnie sprawdzają się także w ciągu dnia jako szybka i sycąca przekąska, ale mają też szerokie zastosowanie w kuchni – do przyrządzania dań, dipów, deserów czy wypieków.

Skyry z Piątnicy są top sellerami w kategorii, w której Piątnica jest liderem. To produkty szybko rotujące w punktach sprzedaży, a nowa, większa pojemność zapewnia jeszcze więcej możliwości wykorzystania Skyrów w kuchni. Warto więc zadbać o ich stałą dostępność w sklepowej lodówce.

OSM Piątnica

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.