Marcelina Zawadzka w kampanii „25 lat lodów Grand”

Lody Grand Koral 25 latLody Grand obchodzą w tym roku 25-lecie istnienia na rynku. W związku z jubileuszem tej kultowej linii lodów premium marki Koral, 1 kwietnia wystartowała specjalnie przygotowana, szeroko zakrojona kampania reklamowa, której twarzą będzie Marcelina Zawadzka.

Spoty reklamowe lodów Grand z udziałem prezenterki, aktorki i modelki z tytułem Miss Polonia emitowane będą od 1 kwietnia do końca lipca w najpopularniejszych stacjach TV. Oprócz tego akcja marketingowa obejmowała będzie intensywne działania w Internecie, sferze digital – video, display Google Ads i Facebook Ads, a także w radio, kinach, w obszarze OOH/DOOH oraz licznych projektach BTL.

Dodatkowo, Ambasadorka będzie promowała linię lodów Grand za pośrednictwem swojego wysokozasięgowego profilu na Instagramie.

Tegoroczną, jubileuszową nowością jest Grand Pavlova – lody bezowe z bezami i wkręconym sosem truskawkowym w białej czekoladzie. Dołączą one do znanych i ulubionych przez konsumentów od lat smaków Grand Chocolate i Grand Vanilla.

Koral

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.