Luba Eco Dom – polska marka naturalnych, czyszczących i nawilżanych ściereczek

Luba wprowadza nową linię Luba Naturalne ściereczki czyszczące Eco Dom. To aż pięć wariantów przeznaczonych do czyszczenia i pielęgnacji różnych, domowych powierzchni: Kuchnia, Łazienka, Lodówka, Uniwersalne oraz Meble. Naturalne ściereczki czyszczące posiadają aż 96% i 97% składników pochodzenia naturalnego. Są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Posiadają certyfikat Viva Vegan. Opakowanie może podlegać recyclingowi.

Naturalne, czyszczące, nawilżane ściereczki Luba Eco Dom to idealny i szybki sposób na utrzymanie czystości w domu. Poszczególne warianty linii zostały zaprojektowane tak, aby jak najefektywniej zadbać o różna domowe pomieszczenia i powierzchnie takie jak, kuchnia, łazienka, lodówka i meble. W ofercie znalazł się również wariant uniwersalny.

Ściereczki skutecznie usuwają codzienne domowe zabrudzenia takie jak osady z wody i mydła, tłuszcz, pozostałości po gotowaniu i odciski palców lub kurz. Pozostawiają czystość i połysk bez smug. Neutralizują też nieprzyjemne zapachy, po użyciu pozostawiają długotrwały, subtelny, niezwykle przyjemny zapach odświeżenia.

Przebadane dermatologicznie, przyjazne dla skóry dłoni. Ściereczki są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Receptury składają się w 96% i 97% ze składników pochodzenia naturalnego. Opakowania mogą podlegać recyklingowi. Produkty wegańskie.

***
Luba Sp. z o.o. to polska marka z siedzibą i zakładem produkcyjnym w Mińsku Mazowieckim. Asortyment polskiej marki Luba to przede wszystkim kategoria pielęgnacji dzieci i niemowląt, czystość w domu i higiena osobista. Celem LUBA jest to, żeby ściereczki nawilżane i chusteczki LUBA były naturalnym wyborem konsumentów. Luba wykorzystuje włókniny w 100% naturalnego pochodzenia jak wiskoza lub celuloza – w 100% biodegradowalne, pochodzenia roślinnego, które można spłukiwać w toalecie. Produkty są dziś dostępne m.in. w sieci Lidl, Rossmann czy Drogerie Natura.

Luba

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.