Bajkowy popcorn od Bakalland i Disney

Duża sala, ogromny ekran i fascynująca jakość dźwięku – wizyta w kinie to wielkie wydarzenie dla każdego dziecka. Jest jednak jeszcze jedna rzecz, która sprawia, że seans filmowy staje się dla naszych pociech fantastyczną zabawą. Mowa oczywiście o prażonej kukurydzy – nieodłącznym elemencie przeżywania filmowych emocji.

Jak przenieść magię kina do domu i sprawić, aby wspólne oglądanie filmu było tak przyjemne jak na kinowej sali? Nic prostszego! Z myślą o najmłodszych Bakalland i Disney przygotowały specjalną filmową serię bajkowego popcornu, która pozwoli na stworzenie naszym maluchom kinowej atmosfery we własnym domu!

Bajkowy popcorn od Bakalland i Disney zabierze dzieci do świata nowych i niezapomnianych przygód. Na opakowaniach produktów zagościli najbardziej znani bohaterowie z ulubionych bajek Disney’a. Kopciuszek, Arielka, Bella czy Zygzak McQueen oraz Złomek z filmu „Auta” z pewnością przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Co więcej, nasze pociechy mogą samodzielnie wybrać nie tylko opakowanie z ulubioną postacią, ale także smak kukurydzy. Dla wielbicieli jej tradycyjnego smaku został przygotowany popcorn lekko solony. Na amatorów słodkich przekąsek czeka natomiast popcorn o smaku toffi.

Jednak nie tylko dzieci docenią bajkowy popcorn od Bakalland i Disney. Każda słodka czy słona przekąska, która trafia do brzuszków naszych pociech powinna spełniać najwyższe standardy jakości. Bajkowy popcorn od Bakalland i Disney ma obniżoną zawartość soli i cukru, nie zawiera także sztucznych barwników i aromatów. To wyróżniki, które docenią wszyscy rodzice. Dodatkowo popcorn jest prosty w przygotowaniu. Wystarczy włożyć opakowanie do kuchenki mikrofalowej i już po kilku minutach mamy przygotowaną przepyszną i wyjątkową przekąskę, która umili wspólne oglądanie ulubionej bajki.

Gramatura: 45g (2 porcje dziecięce według standardów Disney)

Cena: 1,71 zł

Bakalland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.