Holenderska sieć Action otwiera sklep w Gdańsku, pierwszy w woj. pomorskim

Action Gdańsk25 marca 2021 roku sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzyła sklep w parku handlowym Rental Park przy ul. Przywidzkiej 7 w Gdańsku. To pierwsza lokalizacja holenderskiej marki w województwie pomorskim i jednocześnie pierwszy market w Polsce, w którym firma zainstalowała kasy samoobsługowe. Na odwiedzających Action czeka ponad 6000 produktów z aż 14 kategorii. Aktualnie w promocji są m.in. meble ogrodowe, wielofunkcyjny grill, nawóz do różnych roślin, wypalacz do chwastów, pistolet klejowy, zestawy kluczy płaskich i nasadowych oraz ozdobne kwiaty i kamyczki do prac kreatywnych.

Wejście do Gdańska to kolejny kamień milowy, jaki osiągnęliśmy w rozwoju Action w Polsce. Bardzo zależało nam na tym, aby działalność w województwie pomorskim rozpocząć w Trójmieście. To świetny punkt startowy do rozbudowy sieci naszych sklepów w tym regionie, a także do dalszej ekspansji na północy kraju. Mam nadzieję, że oferta Action, którą wyróżniają niskie ceny, bardzo szeroki asortyment oraz cotygodniowe niespodzianki dla klientów, podbije serca mieszkańców Gdańska i okolic. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas w Rental Parku.

– mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Komfort i bezpieczeństwo przede wszystkim

Action GdańskAction jest jednym z kluczowych najemców Rental Parku. Sklep zajmuje prawie 830 m2 i został zaaranżowany z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie klientów i pracowników. Szerokie alejki oraz oznaczenia na podłodze pomagają zachować odpowiedni dystans. Ponadto przy kasach znajdują się środki dezynfekujące i ekrany ochronne. Dodatkowym udogodnieniem dla kupujących są samoobsługowe stanowiska kasowe.

Wraz z otwarciem sklepu w Gdańsku rozpoczynamy pilotażowy program testowania kas samoobsługowych w Polsce. W najbliższym czasie takie stanowiska zainstalujemy jeszcze w wybranych czterech innych nowych marketach.

– dodaje Sławomir Nitek.

Klienci Rental Parku mogą robić zakupy w Action od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Dogodna lokalizacja

Action GdańskNa lokalizację swojego pierwszego sklepu w Gdańsku Action wybrał Rental Park, ponieważ obiekt znajduje się w bardzo dogodnym punkcie na mapie miasta. W samym parku handlowym działa kilka sklepów, które świetnie uzupełniają ofertę holenderskiego dyskontu, w tym duży market spożywczy oraz drogeria. Ponadto w pobliżu są jeszcze dwa inne obiekty handlowo-usługowe – Morski Park Handlowy oraz Designer Outlet Gdańsk. Dzięki temu w okolicy można z łatwością zrobić kompleksowe zakupy. Dużym atutem tej lokalizacji jest także bliskość osiedli mieszkaniowych oraz węzła Szadółki na drodze ekspresowej S7, która zapewnia bardzo dogodny dojazd do Action mieszkańcom całego Trójmiasta i okolicznych miejscowości. Do dyspozycji klientów jest parking na 180 samochodów.

Niskie ceny, duży uśmiech

Action oferuje szeroki asortyment artykułów codziennego użytku oraz produktów sezonowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci znajdą tu m.in. artykuły higieny osobistej, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. Tym, co zdecydowanie wyróżnia holenderską markę, jest element niespodzianki, wynikający z tego, że 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów. Dzięki temu firma może szybko dopasowywać swoją ofertę do zmieniających się potrzeb konsumentów. Klienci bardzo to doceniają, a ponadto wysoko oceniają jakość produktów.

Obecnie Action poleca przede wszystkim akcesoria wielkanocne, w tym dekoracje, zestawy typu „zrób to sam” dla dzieci, a także zastawę i słodkie przekąski na świąteczny stół. Ponieważ wiosna to świetny czas na porządki, Action proponuje też klientom bogaty asortyment środków czystości, akcesoria do przechowywania oraz artykuły wyposażenia wnętrz wykonane z naturalnych materiałów, z motywami flory i fauny, które świetnie wpisują się w tegoroczne trendy. Firma nie zapomniała przy tym o miłośnikach ogrodnictwa i przygotowała dla nich ofertę różnego rodzaju narzędzi i akcesoriów do prac w ogrodzie, bejc do drewna, zestawów do uprawy roślin oraz nasion i nawozów. Wiosną warto również zadbać o kondycję, dlatego w Action nie brakuje akcesoriów i zdrowych przekąsek dla osób uprawiających sport. Firma niezmiennie rekomenduje również artykuły higieny osobistej, pomagające chronić się przed zakażeniem koronawirusem, w tym maseczki oraz antybakteryjne żele do rąk.

***
O ACTION

Action to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych z 1700 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii, Polsce i w Czechach. We wszystkich krajach zapewnia pracę ponad 50 000 osób, z czego 41 000 jest zatrudnionych bezpośrednio przez Action. W 2019 roku całkowita sprzedaż netto wyniosła 5,1 mld euro. Około jedna trzecia z ponad 6000 produktów w sklepach Action jest częścią standardowego asortymentu. Cała reszta szybko się zmienia, a dodatkowo każdego tygodnia firma wprowadza na półki ponad 150 nowych artykułów. Asortyment obejmuje produkty z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. Action oferuje wiele różnych marek, zarówno tych znanych, jak i własnych. Firma może zagwarantować swoim klientom niskie ceny ze względu na dużą skalę i efektywność zakupów, optymalną dystrybucję oraz racjonalną politykę kosztową w całej organizacji. Action nie godzi się na żadne ustępstwa względem jakości, bezpieczeństwa ani warunków produkcji oferowanych artykułów. Polityka Etycznego Pozyskiwania Action zapewnia odpowiedzialne podejście do produkcji, zarówno pod względem społecznym, jak i środowiskowym. Action posiada obecnie 110 sklepów w Polsce i zatrudnia tu ponad 1600 osób.

Action

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Action, Action Gdańsk, Action Polska, Dyskont, Rental Park, Sieć handlowa, Sieci handlowe
Sklep Stokrotka
Stokrotka otworzyła trzy nowe sklepy jednego dnia

4 marca Stokrotka otworzyła trzy nowe sklepy. Tym samym liczba sklepów tej popularnej sieci spożywczej przekroczy 730 placówek. Nowe sklepy...

Zamknij