Biedronka otwiera pierwszą placówkę w Warlubiu

Biedronka WarlubieNowoczesna, wygodna, ekologiczna i z łatwym dojazdem do Autostrady Bursztynowej A1 – to najważniejsze cechy pierwszej Biedronki w miejscowości Warlubie, w województwie Kujawsko-Pomorskim. Już od 6 listopada okoliczni mieszkańcy mogą cieszyć się wysokiej jakości produktami w codziennie niskich cenach. Na klientów w związku z otwarciem czekają specjalnie przygotowane okazje.

Placówka Biedronki przy ul. Starogardzkiej to pierwszy sklep tej sieci w Warlubiu. Ten nowy obiekt wolnostojący posiada salę sprzedaży o powierzchni ok. 645 m2, 4 kasy i wygodny parking dla zmotoryzowanych klientów mieszczący 24 pojazdy (w tym 2 miejsca przeznaczone są dla osób z niepełnosprawnościami). Na odwiedzających czeka lada tradycyjna, w jej ofercie można znaleźć około 100 rodzajów starannie wybranych wędlin, serów oraz mięs. Istnieje też możliwość hermetycznego zapakowania produktów i mielenia mięsa.

Obiekt w Warlubiu jest przyjazny środowisku ze względu na zastosowanie energooszczędnego oświetlenia LED oraz zamontowanie regałów chłodniczych wykorzystujących gaz CO2. O starannie dobrany asortyment i obsługę klientów zadba 17 świetnie przeszkolonych pracowników placówki. Sklep czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22, w niedziele handlowe placówka otwarta będzie od 8 do 20.

Nowa placówka sieci Biedronka umożliwi dokonywanie komfortowych zakupów mieszkańcom Warlubia i okolic praktycznie na miejscu, bez konieczności przemieszczania się do odleglejszych miejscowości. Szczególnie serdecznie polecam i zachęcam do skorzystania z bogatej oferty lady tradycyjnej, którą nasi klienci doceniają szukając znanych im smaków mięsa, wędlin i serów.

– mówi Iwona Kubiak-Karpińska, starszy menedżer sprzedaży, odpowiedzialna za sklep w Warlubiu.

Z okazji otwarcia firma przygotowała specjalne promocje dla mieszkańców miejscowości. W pierwszym tygodniu otwarcia – od 6 do 14 listopada – można liczyć na świetne okazje cenowe, np. banany w cenie 1,99 zł za kg lub kultowa Czekolada Alpen Gold Nussbeisser za jedyne 2,99 zł przy zakupie dwóch sztuk. Proszek do Prania E 2,47 kg kupić można za 12,99 zł za sztukę w przypadku zakupu dwóch​. Oferta obowiązuje w dniach od 6 do 14 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Biedronka

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.