TEDi otwiera pierwszy sklep w Kielcach w Power Parku

TEDi Kielce ChariotDo grona najemców Power Parku Kielce, obiektu z portfolio spółki zarządzanej przez Griffin Real Estate – Chariot Top Group BV, dołączyła właśnie sieć handlowa TEDi. Właściciel ponad 2100 sklepów w całej Europie i wiodąca firma w branży artykułów niespożywczych, wzmocniła ofertę kieleckiego parku handlowego o artykuły codziennego użytku m.in. dekoracyjne oraz zabawki. TEDi zajął lokal o powierzchni ponad 1000 mkw.

Jedna ze spółek Grupy Chariot Top Group BV zarządzana przez Griffin Real Estate, inwestora typu private equity działającego w sektorze nieruchomości, sfinalizowała umowę najmu z siecią sklepów TEDi. Wiodąca w branży artykułów niespożywczych firma otworzyła właśnie swój pierwszy sklep w Kielcach, zlokalizowany w Power Parku przy ulicy Radomskiej, o łącznej powierzchni ponad 1000 mkw.

TEDi wzmocnił ofertę wyposażenia domu i aranżacji wnętrz Power Parku Kielce. Sieć sklepów z artykułami gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i artykułami dekoracyjnymi uzupełniła propozycję takich najemców, jak Auchan, Media Markt i Decathlon.

Cieszymy się, że sieć handlowa TEDi urozmaiciła ofertę naszego kieleckiego parku. To pokazuje, że nowi najemcy doceniają atuty obiektów handlowych z naszego portfolio, takie jak dogodna lokalizacja i odpowiedni tenant mix, które przyciągają odwiedzających.

– powiedział Piotr Fijołek, Senior Partner w Griffin Real Estate, odpowiedzialny za platformę Chariot.

Power Park Kielce, o powierzchni najmu ponad 35 tys. mkw., to jeden z 17 obiektów z portfolio Chariot, do którego należą obecnie: centrum handlowe M1 Marki, 4 tzw. retail parki oraz 12 hipermarketów, których operatorami są Auchan i Bi1 o łącznej powierzchni najmu około 350 tys. mkw.

Chariot

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.