Modern Expo nagrodzone Innowacją Handlu 2018

Modern Expo Innowacje HandluTegoroczna, 9. edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow 2018 zgromadziła w Warszawie ponad 200 przedsiębiorstw z całego świata. Na uroczystej Gali, która odbyła się podczas Targów, wręczono najważniejsze nagrody branży handlowej – Innowacje Handlu. Modern-Expo otrzymało statuetkę w kategorii „Projekty i wyposażenie wnętrz sklepowych” za inteligentną półkę sklepową.

Dziewiąta edycja Targów RetailShow, największej polskiej imprezy B2B w sektorze detalicznym, odbyła się w dniach 14-15 listopada 2018 roku w Warszawie. Podczas wydarzenia zaprezentowano najnowsze produkty, dedykowane branży retail. Modern-Expo, wiodący producent i dostawca kompletnych rozwiązań detalicznych, pokazał swoje innowacyjne elementy wyposażenia w modelowym sklepie Perfect Store, który tradycyjnie służy do prezentacji najnowszych rozwiązań i trendów w zakresie handlu detalicznego. W przestrzeni Perfect Store firmy przygotowały innowacyjne rozwiązania dla handlu detalicznego, takie jak nowe systemy regałów, kas, projekty i wyposażenie wnętrz sklepowych, POS, czy e-commerce & mobile.

Nagrodę w kategorii „Projekty i wyposażenie wnętrz sklepowych” otrzymało Modern-Expo, za zaprezentowaną na Targach inteligentną półkę. Urządzenie, dzięki wbudowanym modułom elektronicznym, daje możliwość kontrolowania ilości produktów, które znajdują się w punkcie sprzedaży. W momencie, gdy w danym sklepie liczba towarów spadnie poniżej określonego wcześniej minimum, informacja na temat braku zostaje wysłana bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za uzupełnianie asortymentu, co usprawnia kontrolę zatowarowania w placówkach handlowych.Bogdan Łukasik - przewodniczący rady nadzorczej Modern Expo Group

Prezentacją inteligentnej półki i chłodziarki zainicjowaliśmy linię produktów opartych na technologii smart. Mamy zaawansowane Centrum Innowacji, w którym nasi eksperci pracują nad wykorzystaniem sztucznej inteligencji, neuromarketingu i big data w tworzeniu nowych rozwiązań dla handlu detalicznego. Obecnie pracujemy z największymi producentami FMCG nad wprowadzeniem najnowszych, przygotowanych przez nas inteligentnych produktów na światowe rynki. Szacuję, że już wkrótce nasze smart rozwiązania będą wykorzystane przez największe światowe koncerny.

– powiedział po konferencji Bogdan Łukasik, szef rady nadzorczej Modern-Expo Group.

Nagroda Innowacja Handlu 2018 dla inteligentnej półki to kolejne wyróżnienie dla Modern-Expo, które w zeszłorocznej edycji Targów odebrało statuetkę dla zaprezentowanego wówczas terminalu paczkowego fresh-box – rozwiązania typu delivery station, które usprawnia przechowywanie i odbiór towarów oraz przesyłek, skracając w efekcie drogę pomiędzy sprzedającym a kupującym.

Nagrody dla oferowanych przez nas rozwiązań są potwierdzeniem jakości i uznania branży, symbolicznym testem, zdanym na najwyższą ocenę. Wyróżniona w tegorocznej edycji konkursu inteligentna półka to nasz nowy produkt, dedykowany właścicielom sklepów. Ta nagroda cieszy tym bardziej, że wyraźnie wskazuje kształtujący się trend w branży, jakim jest zaangażowanie w rozwój rozwiązań technologicznych. Projektując nowe urządzenia musimy pamiętać, że ich główną rolą jest usprawnienie zakupów i dostarczenie konsumentowi dodatkowych wrażeń, a dzięki temu zbudowanie jego lojalności do danej marki.

– powiedział Bogdan Łukasik.

RetailShow

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.