Naturalne choinki w ​ramach akcji Moi nas​tępcy wkrótce wyrosn​ą już w Praktikerze​

Jodła kaukaska żywa Praktiker

fot. Praktiker

Święta już za pasem, więc czas się zastanowić nad wyborem choinki. Jeśli zależy ci na dobru środowiska naturalnego, a jednocześnie nie chcesz zrezygnować z pięknego zapachu lasu w święta, weź udział w ekologicznej akcji Praktikera „Moi następcy wkrótce wyrosną!”. Kupując naturalną, tradycyjną ciętą choinkę w markecie Praktiker, dasz życie aż trzem młodym drzewkom!

Akcja „Moi następcy wkrótce wyrosną!” już od dwóch lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów Praktikera. W tym roku za każdą sprzedaną choinkę w okresie przedświątecznym, na wiosnę na terenie Polski, zasadzone zostaną aż trzy sadzonki drzewek! Oznacza to, że Praktiker potroił stawkę z pierwszej edycji akcji.

Już od 3 grudnia, w ramach akcji „Moi następcy wkrótce wyrosną!”, w marketach Praktiker dostępny będzie ogromny wybór ciętych choinek, w różnych rozmiarach – od najmniejszych do największych. Do kupienia będą m.in. jodły kaukaskie cięte, o wysokości od 150 do250 cm, w cenie od 79,99 zł.

Przy podejmowaniu decyzji o wyborze drzewka należy zwrócić uwagę nie tylko na stan igieł, ale również na stożki wzrostu na szczycie drzewka. Jeśli są wyschnięte, to znaczy, że choinka długo nie postoi. Oczywiście każde z naszych drzewek będzie miało certyfikat potwierdzający legalność pochodzenia. Dodatkowo, w miejsce każdej sprzedanej choinki damy życie kolejnym, które zasadzimy w polskich lasach. To istotne kryterium zakupu i każda osoba, której nie jest obojętne środowisko naturalne, powinna mieć to na względzie.

– radzi Katarzyna Skąpska, ekspert z firmy Praktiker.

Celem akcji „Moi następcy wkrótce wyrosną!” jest nie tylko poprawienie stanu polskich lasów, ale również zwiększenie świadomości ekologicznej wśród konsumentów. Weźmy sprawy w swoje ręce, dokonując proekologicznych wyborów z Praktikerem!

Praktiker

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.