Duńska bomb​onierka ciastkowa z ​kawałkami czekolady marki Kelsen

Bombonierka ciastkowa z kawałkami czekolady - Kelsen

fot. Scandic Food

Każdy łasuch, którego ulubionym łakociem jest czekolada, może już z zadowoleniem zacierać ręce! W ofercie duńskiej firmy Kelsen, dostarczającej na europejskie i światowe stoły najwyższej klasy słodkości, pojawiła się nowość: Bombonierka ciastkowa z kawałkami czekolady, która właśnie wkroczyła także na polski rynek.

W pachnącym na odległość czekoladą opakowaniu, znajdują się poukładane w estetycznych bibułkach kruche ciasteczka, gęsto usiane dużymi kawałkami pysznej czekolady. Słodki i kuszący aromat kruchego wypieku idealnie harmonizuje z delikatną wonią kokosu i zdecydowanym smakiem czekolady tworząc z Bombonierka ciastkowa z kawałkami czekolady wspaniały poczęstunek dla mniejszych i większych łakomczuchów. Ciastka, dzięki unikalnej recepturze, po prostu rozpływają się w ustach, przekonując do siebie nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Ciasteczka schowane są w praktycznej, okrągłej i kolorowej puszce z wesołym nadrukiem, która po zjedzeniu zawartości służyć może jako przechowalnia dziecięcych skarbów lub pojemnik na pierwszą biżuterię.

Opakowanie: 454 g
Cena: ok. 16 zł

Scandic Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.