Twój Błonnik & 30% o​woców – źródło zdrow​ia i witalności od m​arki Britta​

Britta Twój Błonnik z owocami

fot. Sawex Foods

Wszystkim dbającym o zdrowie i smukłą sylwetkę, marka Britta oferuje płatki Twój Błonnik & 30% owoców, stanowiące źródło naturalnego błonnika oraz składników odżywczych. Produkt idealnie sprawdzi się jako pożywne śniadanie i chrupiąca przekąska w ciągu dnia.

Twój Błonnik & 30% owoców marki Britta to mix płatków zbożowych o delikatnym, cynamonowo-jabłkowym smaku i aromacie. Stanowi połączenie pełnego ziarna pszenicy, otrębów pszennych, suszonych jabłek, rodzynek oraz cynamonu.

Twój Błonnik & 30% owoców marki Britta to płatki o wysokiej zawartości błonnika pokarmowego, niezbędnego elementu codziennej diety. 100g produktu zaspokaja aż 58% wskazanego dziennego spożycia na ten składnik. Produkt stanowi źródło tiaminy i kwasu foliowego, a dzięki zawartości owoców pozytywnie wpływa na witalność oraz dostarcza organizmowi niezbędnych witamin i składników mineralnych.

Produkt może być spożywany na ciepło lub zimno z jogurtem, kefirem, mlekiem i napojem mlecznym, które wzbogacą posiłek w wapń. Twój Błonnik & 30% owoców marki Britta idealnie sprawdzi się na sucho – bez dodatków, a także z orzechami i owocami (świeżymi lub suszonymi).

Produkt: Twój Błonnik & 30% owoców
Gramatura: 225g
Cena: 4,50 – 5,10 pln

Sawex Foods

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.