Słodkie Kamyczki do​ chrupania​ marki Bonna

Bonna kamyczki

fot. Unia Handlowa

Kamyczki Bonna to nowość w portfolio produktów marki Bonna. Kamyczki są doskonałym pomysłem na małą, słodką przekąskę w chwilach wzmożonego zapotrzebowania na energię.

Kamyczki Bonna to doskonałe do chrupania pyszne orzeszki arachidowe w glazurowanej i słodkiej polewie. Kolorowe nadziewane drażetki ucieszą nie tylko dorosłych miłośników łakoci, ale też dzieci. W przeciwieństwie do wielu innych słodyczy nie brudzą rąk i otoczenia np. ubrania i tapicerki w samochodzie, co na pewno ucieszy rodziców. Warto podkreślić, że orzechy arachidowe stanowią ponad 50 % zawartości produktu.

Fistaszki oblane są glazurą w trzech kolorach: żółtym, zielonym i różowym. Orzechy arachidowe znane są z dobroczynnych właściwości dla zdrowia. Orzechy są najlepszym źródłem witaminy E, która działa jak ochraniacz nerwów i poprawiający odporność przeciwutleniacz. Zawierają również najwięcej tłuszczów ze wszystkich nieprzetworzonych produktów i to w formie niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu kwasów tłuszczowych.

Kamyczki Bonna znajdują się w wygodnej torebce z okienkiem, aby można było podejrzeć jej zawartość. Dla wygody konsumentów, torebka na zgrzewie ma charakterystyczne ząbki, dzięki którym łatwo ją otworzyć.

Dystrybutor: PSH UNIA SA
Marka: Bonna
Opakowanie: 80 g
Cena: ok. 1,35 zł

Unia Handlowa

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.