Włoski sposób na po​midora – Pomidory kr​ojone Valfrutta​

Valfrutta krojone pomidory z bazylią i z ziołami

fot. Index Food

Valfrutta to włoska marka, produkująca najwyższej jakości przetwory owocowe i warzywne. Jej specjalnością jednak jest dostarczanie na śródziemnomorskie stoły wyrobów z pomidorów. Powoli dojrzewające w łagodnym słońcu Italii, warzywa te posiadają niepowtarzalny smak oraz wiele wartości odżywczych i witamin.

Dzisiaj Valfrutta proponuje Krojone pomidory z czosnkiem, bazylią lub z ziołami. W każdej z puszek zamknięte zostały pokrojone w kostkę i pozbawione skórki pomidory odmiany okrągłej, stanowiące aż 75% całej zawartości opakowania. Reszta to gęsty, naturalny sos pomidorowy oraz – oczywiście – pełnia doskonałego smaku.  W zależności od potrzeb wybrać można spośród Krojonych pomidorów z czosnkiem, które sprawdzą się świetnie jako główny składnik np. włoskiej bruschetty; Krojonych pomidorów z bazylią – idealnych podczas przyrządzania choćby spaghetti oraz Krojonych pomidorów z ziołami – doskonałych do zupy pomidorowej.

Wszystkie Pomidory krojone Valfrutta, dystrybuowane w Polsce przez firmę Index-Food, zamknięte są w 425 – gramowych puszkach z białym wnętrzem, co nie pozwala metalicznemu posmakowi przenikać do produktu. Pomidory te są gotowe do użycia, zarówno na zimno, jak i na ciepło. Będą doskonałą bazą pod wykwintne dania, świetnie sprawdzą się także jako dodatki do śródziemnomorskich, ale  i polskich potraw.

Marka: Valfrutta
Pojemność:
425 g
Cena:
3, 49 zł

Index Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.