Auchan zastąpił Real w CH Osowa w Gdańsku

Auchan CH Osowa

Na zdjęciu: Otwarcie hipermarketu Auchan w miejscu byłego Real’a

W czwartek 13 sierpnia do grona najemców gdańskiego Centrum Handlowego Osowa dołączył hipermarket Auchan, który zastąpił sieć Real. Specjalnie na otwarcie Auchan przygotował szereg promocji, które spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów CH Osowa!

Na klientów, którzy pojawili się na otwarciu hipermarketu czekała niespodzianka w postaci promocji takich jak „Drugi produkt za 1 grosz” czy „Drugi produkt za 50% ceny”. Hipermarket przygotował również rabaty na wybrane meble ogrodowe, na śpiwory, namioty i baseny. Auchan w CH Osowa oferuje gamę około 50 000 produktów, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś dla siebie. W ofercie artykułów spożywczych Klienci mogą wybierać spośród 60 rodzajów ryb świeżych i wędzonych, 30 rodzajów mięsa wieprzowego, 60 rodzajów serów żółtych czy 40 rodzajów jogurtów naturalnych. W ofercie artykułów przemysłowych Klienci znajdą 65 modeli telefonów i smartfonów, 16 modeli telewizorów, 135 modeli obuwia damskiego czy 85 modeli obuwia męskiego oraz – specjalnie na powrót do szkoły – duży wybór biurek, krzeseł i foteli obrotowych.

Powierzchnia całkowita, którą zajmuje nowy najemca to ponad 26 000 m2. Hipermarket Auchan w CH Osowa jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-22.00, a w niedziele w godzinach 9.00-21.00.

Nasi klienci już od dzisiaj mogą cieszyć się zakupami w nowo otwartym hipermarkecie Auchan. Jesteśmy zadowoleni, że do grona najemców CH Osowa dołączyła marka znana i lubiana przez mieszkańców Trójmiasta.

– mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

CH Osowa / Auchan

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Auchan, CH Osowa, Hipermarket, Real
ZPM Biernacki
Produkty ZPM Biernacki w kolejnych sieciach handlowych

Marka Beef Master w dalszym ciągu zwiększa dostępność swoich produktów. W ostatnim czasie do sieci oferujących produkty marki dołączył E.Leclerc...

Zamknij