Sklepy SPAR z własną stacją radiową

Spar

fot. Spar

Projekt Radio SPAR zgodnie z założeniem systematycznie zwiększa swój zasięg i wchodzi do kolejnych sklepów sieci. Aktualnie sześćdziesiąt sześć placówek emituje swoim klientom treści radia SPAR – wkrótce dołączą do nich kolejne.

Radio SPAR to dedykowana sklepom SPAR usługa nakierowana na reklamę produktów dostępnych w ofercie sieci za pośrednictwem muzyki i komunikatów emitowanych w sklepie. Projekt, który powstał z myślą o poszerzeniu kanałów dotarcia z przekazem marketingowym, okazał się pomocny również dla samych właścicieli sklepów SPAR, którzy do tej pory chcąc puszczać muzykę w swojej placówce zmuszeni byli uiszczać opłaty do ZAIKS-u. Dzięki Radiu SPAR obowiązek ten przejęła na siebie sieć.

Zależało nam, aby połączyć przyjemne z pożytecznym czyli sprawić, że zakupy w SPAR dzięki przyjemnym dla ucha dźwiękom będą upływały klientom w miłej atmosferze oraz na bieżąco dostarczać informacji o najnowszych promocjach, akcjach i wydarzeniach, jakie organizujemy. Stopniowo będziemy wdrażać radio do kolejnych sklepów, docelowo chcemy, aby cała sieć korzystała z usługi, która jest świetnym alternatywnym rozwiązaniem dla sklepów chociażby z powodu opłaty, która w porównaniu z opłatami na rzecz ZAiKS, STOART, ZPAV, jest wyjątkowo atrakcyjna.

– mówi Łukasz Michalak, Specjalista ds. Marketingu SPAR odpowiedzialny za projekt Radia SPAR.

Radio to jeden z wielu wdrażanych przez sieć projektów SPAR, które mają na celu usprawnienie funkcjonowania sieci na różnych płaszczyznach. To również odpowiedź na zmieniające się postawy konsumentów i wyjście naprzeciw ich rosnącym oczekiwaniom.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Radio SPAR, Sieci handlowe
Neonet
Neonet otwiera kolejne 4 sklepy

Jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży RTV AGD i IT - firma Neonet, już w najbliższych dniach otworzy 4...

Zamknij