Showroom krakowskiej Galerii Bronowice

Zlokalizowana na skrzyżowaniu istotnych szlaków komunikacyjnych regionu,  Galeria Bronowice cieszy się ogromnym zainteresowaniem  ze strony najemców. Swoją obecność potwierdzili już przedstawiciele wszystkich najważniejszych branż, reprezentowanych zwykle w tego typu obiektach. Dla potencjalnych najemców przygotowano specjalny SHOWROOM, w którym można zapoznać się m.in. z wizualizacją centrum handlowego, planami zagospodarowania Galerii oraz przestrzeni wokół obiektu.

Galeria Bronowice Kraków

Pod względem powierzchni Galeria Bronowice będzie drugim co do wielkości centrum handlowym w Krakowie (60 tys. m2 powierzchni użytkowej). W nowym, dwukondygnacyjnym obiekcie, znajdzie się 160 sklepów. Galeria Bronowice swoim zasięgiem obejmie ponad 1.2 mln mieszkańców Krakowa i okolic.

Przed budynkiem Galerii Bronowice ustawiono specjalny SHOWROOM. To miejsce, w którym zainteresowani wynajmem powierzchni w Galerii mogą zobaczyć dokładną wizualizację centrum handlowego. Specjalnie przygotowany stół multimedialny  przedstawia jednocześnie makietę budynku, plan i zagospodarowanie przestrzenne wokół niego oraz nakreśla dokładną lokalizację.

Obiekt powstaje w północnej części miasta, w miejscu, gdzie nie ma jeszcze tak kompleksowego centrum handlowego, jakim będzie Galeria Bronowice. Co więcej, usytuowanie w sąsiedztwie IKEA, Makro i Castoramy będzie stanowić ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części Krakowa i pozwoli stworzyć kompleksową ofertę dla klientów.

– podkreśla Benoit Charles, dyrektor generalny Immochan Polska.

Dzięki przebudowie układu komunikacyjnego Galeria Bronowice będzie miała wygodne połączenie z centrum, portem lotniczym Balice, autostradą A4 oraz okolicznymi miejscowościami. Właśnie dzięki tak dogodnej lokalizacji i komfortowemu dojazdowi, swym oddziaływaniem obejmie nie tylko Kraków i najbliższą okolicę, ale otworzy się również na dalsze ośrodki.

Budowę Galerii rozpoczęto w styczniu 2012 roku, otwarcie zaplanowano na listopad 2013 roku. Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie, a generalnym wykonawcą prac – firma ERBUD.

Immochan

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Auchan, Benoit Charles, Galeria Bronowice, Galeria handlowa, Galerie handlowe, Immochan, Sieci handlowe
Spar Radomyśl Wielki
Spar – międzynarodowy koncept z polskim kapitałem. 126 nowoczesnych i przyjaznych sklepów

Mająca swoje korzenie w Holandii sieć sklepów SPAR jest jedną z niewielu sieci handlowych działających na terenie Polski, która w...

Zamknij