Kasza gryczana z warzywami od Krawpak

Kasza gryczana z warzywami  saszetki 250gFirma Krawpak oferuje sprawdzone, smaczne, niedrogie i przede wszystkim zdrowe artykuły spożywcze. Najlepszym na to dowodem jest nowość z oferty, czyli Kasza gryczana z bukietem warzyw: marchewką, pietruszką, selerem oraz porem, w opakowaniu w którym znajdują się 2 saszetki 125 gramowe. Jej wysoką jakość gwarantują doskonałe surowce pochodzące od sprawdzonych dostawców z Lubelszczyzny, a z kolei niezapomniane wrażenia smakowe zapewnia pomysłowe połączenie kaszy z suszem warzywnym.

Kolorowo na talerzu

Kasza gryczana jest jednym z tych produktów, którego w polskim domu zabraknąć nie może. Pomimo, iż coraz rzadziej gości na naszych stolach, wypierana przez ryż i ziemniaki, wciąż stanowi składnik wielu dań. Może ona stanowić podstawę zarówno diety mięsnej, jak i wegetariańskiej. Ugotowana na sypko z sosem i surówką to propozycja na prosty, a jednocześnie pożywny posiłek. Kasza gryczana doskonale komponuje się z tłuszczem – masłem lub w wersji bardziej kalorycznej ze skwarkami. Z sosem do  mięs  i ogórkiem kiszonym smakuje  również doskonale. Wegetarianie z kolei przyrządzają z niej gołąbki, pierożki, kotlety.125 gramową kaszę gryczaną od firmy Krawpak urozmaicono bukietem suszonych warzyw, takich jak marchewka, pietruszka, seler oraz por, dzięki którym wzrosną walory nie tylko smakowe, ale także wizualne serwowanych dań.

Zdrowe odżywianie wcale nie musi oznaczać fortuny wydanej na artykuły spożywcze i czasochłonnego przyrządzania posiłków. Wystarczy zaopatrzyć się w niedrogą i pyszną Kaszę gryczaną z warzywami od firmy Krawpak, która ułatwi przygotowanie doskonałych smakowo, kolorowych i kuszących zapachem, zdrowych posiłków.

Kasza gryczana z warzywami

Pojemność: 2 x 125 g
Cena brutto: 1,90 zł
Producent: FPHU Krawpak

Krawpak

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Kasza, Kasza gryczana, Kasza gryczana z warzywami
Kasza Gryczana Prażona Halina
Kasza Gryczana Prażona marki Halina – złocisto-brązowa inspiracja kulinarna

Marka Halina oferuje konsumentom Kaszę Gryczaną Prażoną - wyjątkowo smaczny, z natury bezglutenowy oraz bogaty w witaminy i minerały produkt,...

Zamknij