Browar Amber wprowadza na rynek nowe piwa

Amber Po GodzinachBrowar Amber rozpoczął warzenie krótkich serii piw „Po godzinach”. To autorskie interpretacje wybranych stylów piwnych. Każdy prezentowany styl warzony będzie w ilości 200 hektolitrów. A na rynku każda z nich będzie zaledwie kilka miesięcy. Seria ma sprowokować piwoszy do nowego HOBBY – zapoznawania się ze smakami nowych piw i bawienia się ich różnorodnością.

Jako pierwszy z serii „Po godzinach” na rynek trafił koźlak pszeniczny. Niefiltrowane, naturalnie mętne piwo górnej fermentacji, które łączy cechy rozgrzewającego koźlaka i letniego orzeźwienia, znanego z piw pszenicznych.

W smaku występują typowe dla koźlaka nuty karmelu, suszonych śliwek i rodzynek oraz charakterystyczne dla piw pszenicznych aromaty goździków i bananów.

Limitowane edycje różnych piwnych stylów, które będą dostępne w sklepach pod wspólnym logo „Po godzinach” to efekt pasji i doświadczeń naszych piwowarów.

Wprowadzeniu na rynek nowej serii towarzyszy zabawa w mediach społecznościowych. Jej uczestnicy od kilku dni prześcigają się w pomysłach na najbardziej obrazowe przedstawienie ilości 200-stu hektolitrów.

Ile to jest 200 hektolitrów? To zaledwie 40 tysięcy butelek unikalnego piwa w limitowanej edycji. Serie piw Po godzinach będą dostępne w dobrych sklepach z alkoholem, w sklepach specjalistycznych i sklepach internetowych.

Koźlak pszeniczny: ekstrakt 15,1%, zawartość alkoholu 6,2%.

Skład: woda, słód jasny pszeniczny, słód karmelowy jęczmienny i słód jasny jęczmienny, chmiel sybilla oraz marynka, drożdże.

Browar Amber

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Alkohol, Amber, Amber Po Godzinach, Browar, Browar Amber, Piwa smakowe, Piwo, Po godzinach, Producent alkoholi
Dziki Cydr
Cydr Dzik w sprzedaży także w butelkach

Stale zyskujący na popularności i jak dotąd rozlewany w najmodniejszych warszawskich lokalach cydr Dzik, jest już do nabycia także w...

Zamknij