Warzywa na patelnię toskańskie marki FRoSTA

FRoSTA warzywa na patelnię toskańskie

fot. FRoSTA

Marka FRoSTA przenosi wszystkich konsumentów do pełnej uroku włoskiej krainy – Toskanii, oferując najwyższej jakości warzywa, charakterystyczne dla kuchni tego regionu. Wyjątkowa mieszanka z dodatkiem aromatycznego sosu, to nie tylko kulinarna inspiracja, ale i możliwość poznania smaków z różnych stron świata.

FRoSTA Warzywa na patelnię toskańskie to unikalna mieszanka soczystej cukinii, brokułów, marchewki, pomidorów koktajlowych, cebuli i marchewki żółtej, z dodatkiem lekkiego sosu na bazie oliwy extra virgin oraz bazylii. Kolorowy mix włoskich warzyw, doskonale sprawdzi się jako samodzielne danie, dodatek lub baza do różnorodnych potraw. Jego przyrządzenie zajmuje tylko 8 minut!

Na odwrocie opakowania Warzyw na patelnię toskańskich, znajduje się QR kod, umożliwiający ściągnięcie przepisów na telefon komórkowy oraz propozycja przygotowania.

Toskania należy do jednego z najpiękniejszych regionów Europy, którego historia jest równie bogata, jak i kuchnia, którą oferuje. Jej podstawę stanowią chleb, oliwa z oliwek, wina oraz zioła: tymianek, rozmaryn, szałwia. Równie wysokie miejsce w menu tego urokliwego zakątka, zajmują warzywa, które dzięki panującemu tam słonecznemu klimatowi, smakują niepowtarzalnie.

Produkt: Warzywa na patelnię toskańskie
Gramatura: 400 g
Cena: ok. 6,5 zł

FRoSTA

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w FRoSTA, Mrożonki, Producent mrożonek
Stripsy FRoSTA
Stripsy marki FRoSTA – czyli panierowane filety z kurczaka

Marka FRoSTA rozszerza kategorię produktów z kurczaka o Stripsy. Kawałki filetów z piersi kurczaka w pikantnej panierce to gwarancja naturalnego...

Zamknij