100% naturalny Sok z białych winogron z magnezem od Rabenhorst

Rabenhorst Białe Winogrona MagnezNiemiecka marka Rabenhorst, która już od ponad dwóch wieków dba o zdrowie swoich konsumentów, poszerzyła swoją międzynarodową ofertę soków ekologicznych i funkcjonalnych o kolejną nowość – Sok z białych winogron z magnezem. Nowość dostępna jest już także w Polsce!

Niedobór magnezu w organizmie przejawia się chronicznym zmęczeniem, apatią, bolesnymi skurczami, drganiami powiek i wieloma innymi dolegliwościami, które nie zawsze łatwo połączyć można z brakiem tego makroelementu. W okresie wzmożonej aktywności fizycznej, na jego braki narażeni jesteśmy podwójnie.

Sok z białych winogron z magnezem RABENHORST to wysoko przyswajalna alternatywa dla sztucznej suplementacji i tabletek. Sok Rabenhorst jest zdrowy, pyszny i do tego dba o zachowanie równowagi ustrojowej – zdrowy, ponieważ zawiera w 100% naturalnego czystego soku (nie koncentratu!); pyszny, ponieważ jest orzeźwiający, bez dodatkowego cukru, konserwantów, barwników i wszystkiego, co nie jest bliskie naturze; a wartościowy, ponieważ zawiera dobrze przyswajalny magnez, niezbędny dla naszego dobrego samopoczucia – 100 ml soku pokrywa do 25% dziennego minimalnego zapotrzebowania.

Sok z białych winogron z magnezem Rabenhorst dostępny jest w butelce z ciemnego szkła, która chroni wartości odżywcze produktu przed niepożądanym działaniem promieni słonecznym. Tradycyjna, klasyczna zakrętka pozwala na wygodne przechowywanie produktu i jego wielokrotne używanie i zamykanie – bez obaw rozlania.

Marka: Rabenhorst
Pojemność: 750 ml
Cena: ok. 14 zł
Dystrybutor: Victualia

Rabenhorst

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Rabenhorst, Sok naturalny
LiMMi lemonka 200 ml
Limmi – 100% Naturalny sok z limonek sycylijskich

Czym wyróżnia się oryginalny, włoski 100% naturalny sok z sycylijskich limonek LIMMI? Niezwykłym i niepowtarzalnym smakiem, mocą i wyrazistością ale...

Zamknij