SPAR Polska wzmacnia Zarząd firmy

SPAR PolskaDla usprawnienia działań operacyjnych firmy oraz zwiększenia szybkości reakcji na aktualne potrzeby kontrahentów i konsumentów, SPAR Polska od nowego roku wzmacnia Zarząd firmy. Od dnia 1 stycznia 2018 roku w skład Zarządu wejdą dodatkowo Anna Maksymiuk i Grzegorz Leszka. Nowi członkowie zasilą dotychczasowy Zarząd SPAR Polska, w skład którego wchodzą Leszek Bać, Andrzej Figiel oraz Andrzej Janowski. Powyższe nominacje uwzględniają bogate i wieloletnie doświadczenie w branży handlowej i spożywczej nowo powołanych osób.

Anna Maksymiuk, związana z Grupą Kapitałową Bać-Pol od 2011 roku jako Dyrektor w obszarze handlu i zakupów, zasiądzie w Zarządzie SPAR Polska jako Wiceprezes ds. Handlowych. Wcześniej Anna Maksymiuk związana była przez 11 lat z Grupą Muszkieterów. Ukończyła studia menadżerskie MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu, we współpracy z The Nottingham Trent University z Wielkiej Brytanii.

Grzegorz Leszka, pełniący do tej pory funkcję Dyrektora Operacyjnego, zasiądzie w Zarządzie SPAR Polska jako Wiceprezes ds. Operacyjnych. Jest związany z Grupą Kapitałową Bać-Pol od 2014 roku, wcześniej piastował funkcję Dyrektora w sieci LD Holding.

Wzmacniając Zarząd, SPAR Polska wyraźnie pokazuje, że planuje dalszy dynamiczny rozwój w 2018 roku, a rok 2017 kończy otwarciem dwudziestego sklepu w Krakowie – przy ulicy Wielickiej. Tym samym liczba sklepów sieci w naszym kraju wzrosła do 253 na koniec 2017 roku.

SPAR Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.