Tofi To – nowa rodzina słodyczy ZPC Bałtyk

Tofi ToFabryka Czekolady BAŁTYK zainaugurowała nową linę słodyczy o nazwie Tofi To. Tworzy ją czekolada z podwójnym nadzieniem oraz cukierki nie zawierające glutenu. Tofi To jest kompozycją mlecznej czekolady i toffi.

Rodzina Tofi To powstała z myślą zarówno o najmłodszych jak i starszych smakoszach czekolady. Kompozycje smaków zostały dobrane w taki sposób, aby sprawić radość każdemu, bez względu na wiek.

Rodzinę Tofi To otwiera duża, 145-gramowa czekolada mleczna z dwuwarstwowym nadzieniem. Podwójne nadzienie składa się z warstwy mlecznej i warstwy toffi. Te dwa smaki w połączeniu z otaczającą je czekoladą mleczną dają wyjątkowe doznania smakowe.

W skład nowej linii Tofi To wchodzą także cukierki toffi w mlecznej czekoladzie. Cukierki te nie zawierają glutenu. Są dostępne w wersji podarunkowej – w kartonikach 180-gramowych oraz w kartonach luzowych po 3 i 7 kilogramów. Zarówno czekolady jak i cukierki z rodziny Tofi To nie zawierają żadnych barwników oraz konserwantów.

Słodycze Tofi To, to obok likworków Nalewki domowe oraz nowej generacji słodyczy kawowych (likworki Mokka, ziarna Kofito, czekolada Brandy&Coffee), kolejna seria słodyczy, którą „Bałtyk” wprowadza na rynek w okresie przedświątecznym. Chcieliśmy zachować równowagę pomiędzy smakami lubianymi zarówno przez starszych, jak i młodszych sympatyków słodyczy. Dla starszych zaproponowaliśmy likworki z alkoholem oraz nową generację smaków kawowych. Tofi To jest natomiast słodką niespodzianką przygotowaną specjalnie dla dzieci, a także całych rodzin.

– mówi Konrad Mickiewicz, prezes ZPC Bałtyk.

 

***
ZPC Bałtyk to najsłynniejsza na Pomorzu fabryka czekolady, której historia sięga 1923 roku i nierozerwalnie wiąże się z Gdańskiem. Czekolady, cukierki, pralinki, lizaki, bombonierki, drażetki czy orzeszki – to wszystko powstaje w rodzimych, polskich zakładach „Bałtyku” w Gdańsku i we Włocławku. „Bałtyk” tworzy słodycze zarówno według tradycyjnych, wieloletnich receptur, jak i zaskakuje swoich sympatyków nowatorskimi pomysłami na zupełnie nowe produkty.

ZPC Bałtyk

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.