Babeczki Brownie Delecta – klasyka amerykańskiego smaku

Babeczki Brownie DelectaDelecta rozbudowuje linię ciast premium, wprowadzając na rynek Babeczki Brownie w dwóch wariantach – mocno czekoladowe i karmelowe z czekoladą. To pierwsze na rynku mieszanki do samodzielnego przygotowania klasycznego amerykańskiego wypieku w formie babeczek.

Babeczki Brownie Delecta to mocno czekoladowy wypiek z dużymi kawałkami belgijskiej czekolady (aż 15% w składzie) i wanilią Bourbon. Nie zawierają konserwantów i sztucznych barwników. Oferta obejmuje dwa najbardziej popularne smaki – Babeczki Brownie mocno czekoladowe i karmelowe z  czekoladą.

Jak przystało na klasyczne brownie, babeczki na pozór wyglądają skromnie – nie wyrastają wysokie, ale to, co najlepsze jest ukryte – mocno czekoladowe, wilgotne wnętrze. Do gotowej mieszanki wystarczy dodać jajo, mleko i tłuszcz, by otrzymać 12 babeczek. Idealnie smakują podane na ciepło z gałką lodów, przygotowane z dodatkiem bakalii i owoców, udekorowane kremem, ganache lub bitą śmietaną.

Uwaga! W każdym opakowaniu czeka niespodzianka – naklejki z emocjonalnymi wyznaniami, które należy nakleić na patyczek lub wykałaczkę. Taki „pik” wystarczy wbić w babeczkę, by otrzymać słodki drobiazg z treścią płynącą prosto z  serca. Naklejki są elementem ogólnopolskiej akcji Powiedz to… na słodko zachęcającej konsumentów do miłych, emocjonalnych gestów ot tak… prosto z serca i wyrażania skrytych i czasem trudnych emocji.

Babeczki Brownie Delecta są dostępne w sprzedaży od września br. w sugerowanej cenie detalicznej ok. 7,50 zł za opakowanie.

Bakalland

2 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.