Bakal Vintage – nowa linia przekąsek od Bakal

Bakal VintageMarka Bakal, należąca do firmy Atlanta Poland S.A., wprowadza na polski rynek spożywczy nową linię produktów Bakal Vintage. To prażone przekąski w nowej, wyróżniającej się szacie graficznej.

Produkty prażone solone cieszą  się  coraz większą popularnością. Są mniej kaloryczne niż przekąski smażone i nie posiadają dodatku tłuszczu. Przekąski Bakal Vintage dodatkowo są źródłem  witamin (witaminy z grupy B, witamina E) oraz składników mineralnych (potas, fosfor, magnez, żelazo, wapń). Charakteryzują się również wysoką zawartością błonnika.

– mówi Hubert Błaszczak, Marketing Manager Atlanta Poland S.A.

Kategoria przekąsek jest na rynku polskim bardzo rozbudowana. Większość tego typu produktów posiada w składzie np. olej palmowy, duże ilości soli, gumę arabską. Bakal Vintage to ukłon marki w stronę konsumentów, którzy poszukują zdrowszej alternatywy przekąski. Produkty z tej linii posiadają krótkie, przemyślane składy i tym samym wpisują się w trend zdrowego odżywiania.

Produkty wchodzące w skład linii Bakal Vintage to: nerkowiec prażony solony, orzeszki ziemne prażone, orzeszki ziemne prażone solone, migdał prażony solony, kukurydza prażona z solą, pistacje prażone solone.

Nowa linia produktów Bakal Vintage została zamknięta w całkiem nowej, atrakcyjnej szacie graficznej, która z pewnością wyróżni się na półce w sklepie. Styl vintage  jest obecnie modnym i rozwijającym się  trendem szczególnie w grupie tzw. „Milenialsów”, którzy stanowią silną grupę docelową  dla tego rodzaju przekąsek.

– dodaje Hubert Błaszczak.

Atlanta Poland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Atlanta Poland, Bakal, Bakal Vintage, Bakalie
Chleb Bakal
Polscy konsumenci coraz częściej sięgają po zdrowe pieczywo

Marka Bakal, należąca do firmy Atlanta Poland S.A., oferuje na polskim rynku spożywczym zdrowy zamiennik pieczywa - Mix Ziaren Do...

Zamknij